Vilniuje parduodama veikianti gamybos įmonė.

Paskelbta liepos 28 d.

Vilniuje parduodama (be skolų) veikianti gamybos įmonė: medžio masyvo gaminiai, vidaus durys, langinės, laiptai, laiptų pakopos, klijuoti skydai, grindjuostės, kiti stalių gaminiai.
Pilnai veikiantis verslas, įmonėje dirba susiformavęs pastovių 6-7 be žalingų įpročių kvalifikuotų darbuotojų kolektyvas, pagrindiniai darbuotojai gamyboje dirba daugiau kaip 15 metų. Ilgametė veiklos patirtis ir tradicijos garantuoja išskirtinę paslaugų kokybę. Įmonė įsikūrusi strategiškai patogioje Viniaus miesto, Molėtų plento link vietoje. Patalpos yra nuomojamos (patalpų nuomos sutartį galima tęsti toliau tokiomis pat sąlygomis) įrengta stebėjimo kameros, šildymo sistema kurenama medienos atliekomis ir kietu kuru, yra vandentekis, wc, internetas, taip pat yra biuro patalpa.
Įmonė turi sukauptą klientų kontaktų duomenų bazę, skaičiuojant nuo šių metų liepos mėnesio priimtų užsakymų kiekis su dabartiniu darbo krūviu yra 2mėnesiams į priekį. Išrašytų sąskaitų faktūrų kiekis rodo, kad užsakymų skaičius kas mėnesį yra pastovus. Toliau priimami užsakymai ir vygdoma veiklą. Gamybiniame ceche yra visos reikalingos gamybai veikiančios staklės, stacionarios frezos, karštas presas, vakuminis presas, skydų presai, faneruotei stalai ir visi įrankiai. Šiuo metu įmonė teikia paslaugas: vidaus durų gamyba, laiptų gamyba, laiptų pakopų gamyba, palangių iš medienos gamyba, skydų klijavimas, gaminių faneravimas, presavimas, beicavimas, lakavimas ir dažymas, atliekami montavimo darbai. Pasirašytos sutartys su tiekėjais (medžiagos perkamos su mokėjimo atidėjimu – palankiomis sąlygomis) yra veikianti internetinė svetainė bei aktyvus puslapis (informacija nuolat atnaujinama ir prižiūrima yra sukelti pagamintos produkcijos ir atliktų darbų pavyzdžiai).
Naujam savininkui kartu su įmonės turtu bus perduoti visi verslo kontaktai (klientų/užsakovų, tiekėjų), įmonės domenas (tinklapis ir el. paštas, kontaktai), visa gamybai reikalinga įranga, medžiagų ir furnitūros likučiai, bus supažindinta su darbų eiga, bei esamais ir planuojamais užsakymais. Liepos mėnesio gale įmonė neturėjo praterminuotų įsiskolinimų vasltybinėms įstaigoms, tiekėjams, taip pat neturėjo nesumoketų užsakovų įsiskolinimų.
Dabartinis savininkas turi papildomą verslą, įmonės pardavimo priežastis - laiko stoka. Įmonę norima parduoti naujam-savininkui, kuris norėtų plėsti šį verslą ir toliau sėkmingai dirbti.
Kaina
€ 85,000