Vestuvių ir kitų švenčių dekoracijų nuomos verslas

Paskelbta briželio 5 d.

Parduodu gana šviežų nedidelį vestuvių ir kitų švenčių dekoracijų nuomos verslą!
Visas dekoracijas sukūrėme ir pagaminome patys, idėjos yra unikalios, technologiją su šviečiančiu stiklu sugalvojome patys, niekas nekopijuota ir yra vienetinės, Viskas rankų darbo, nėra parsiųsta ar pirkta.
Viso yra šviečiančiais užrašais keturios didelės dekoracijos, trys vidutinio dydžio, trys mažos. Apšvietimui reikalinga elektros energija, apšvietimo spalvos valdomos per telefoną arba planšetę, spalvų įvairovė didelė, gali šviesti viena, gali šviesti kelios vienu metu, gali būti pastovi spalva, gali spalvos judėti ir keistis.
Dienos metu apšvietimas beveik nematomas, bet dienai einant link prieblandos ir į naktį, dekoracijos pasimato visu gražumu.
Patys užrašai ant stiklo yra klijuojami kiekvienai šventei atskirai pagal sutartą su užsakovais tekstą. Raides užsakau kitoje formoje, pagal tai ką man reikia išpjauna tekstą, o tada užklijuoju ant stiklo. Raidės vienai šventei kainuoja keli eurai užsakant. Kelioms didžiausioms dekoracijoms esu padaręs užsidarančias saugias dėžes, kad būtų galima nuėmus metalines kojas įdėti šviečiančias dalis į dėžes saugiam transportavimui.
Yra keletas kitokio tipo dekoracijų, ne su šviečiančiais ekranais, tai:
- iš metalo išlankstytos veidų siluetų dekoracijos, dekoruotos žibančiais stikliukais
- fotografavimui skirtos arkos
-širdies krūmas
-vaikiškoms progoms raityto metalo su papuošimais dekoracija.
Už dekoracijų nuomą su atvežimu ir parsivežimu imdavau 50-200 eurų už vieną dekoraciją. Joms vežioti reikalingas arba autobusiukas arba bent minivenas, didžiausios dekoracijos yra gana sunkios.
Verslą parduodu, nes šie metai nepalankūs šventėms, pats vystau kelis amatus vienu metu ir neužtenka visoms veikloms skirti laiko viską vystyti, o ir šeima skundžiasi, kad savaitgaliais su dekoracijomis man dirbti reikia. Tikiu, kad kitose rūpestingose rankose visos šios unikalios dekoracijos sužibėtų visu gražumu ir atneštų įvairiapusės naudos, to kuo nuoširdžiausiai ir linkiu!
Daugiau foto https://www.facebook.com/Flashee.Sventes.Paziba/
KAINA 2350 eurų viskas pilnai.
Kaina
€ 2,350