Verslo vertė yra dvigubai didesnė už jo kainą

Paskelbta balandžio 22 d., 2021

Viskas paruošta verslo pradžiai. Parduodamas verslas: original vaikų žaidimo kambario įranga ir šio verslo koncepcija. Ši vaikų žaidimo svetainė-ledainė sėkmingai veikė PC “PRISMA patalpose, adresu: Viršuliškių sk. 28, Vilnius.
Pirkėjui bus atskleista šio verslo koncepcija ir visa sukaupta ilgametė, pramogų verslo vaikų sektoriuje, patirtis. Šį verslą gali pradėti ir patirties neturintys asmenys, kadangi žadame Jūs apmokyti, svarbu turėti norą ir intuziazmą! Tai puiki proga pradėti savo verslą už itin mažas investicijas, nes šio verslo vertė yra dvigubai didesnė už jo kainą!
Dizainerio Aido Balčiūno https://aidointerjerai.lt/erdves-vaikams/ sugalvotas išskirtinis interjeras, kuris buvo įgyvendintas 150 m2 patalpų plote (plotą šiam verslui vykdyti, su siūloma įranga, galima mažinti iki 100 m2).
Žaidimų aikštelės Išmatavimai:
Ilgis apie 7,6 m plotis apie 2m, vieta nuo sienos iki kur baigiasi čiuožykla - apie 6 m aukštis apie 4,1 m.
Karstynės yra su batutu, supynėmis, su aukštomis ir ilgomis čiuožyklomis bei viena maža čiožykla mažyliams iš kurios patenki į kamuoliukų baseiną. Vaikų žaidimų aikštelė yra ekologiška - iš medienos, pagaminta Lietuvoje. To paties dizainerio sukurti gražūs, spalvingi, praktiški ir funkcionalūs minkšti baldai, sienų ir kitos dekoracijos, interjero detalės, kūrios papuošia interjerą ir priduoda žaismingumo ir šventinės nuotaikos.
Vaikų žaidimo kambario įrangos komplektą sudaro:
Medinis vaikų žaidimų kompleksas (karstynės) su batutu, kamuoliukų baseinų, supynėmis, čiuožyklomis, įvairūs žaislai (medinė parduotuvė su prekystaliu, kasos aparatu ir įvairiais priedais (vaisiai, daržovės, krepšiai), žaislai lėlių kambariui: pianinas, lovytės, lėlės, vežimėliai, minkšti žaislai, lavinamieji žaislai, plastikinės supuoklės mažiems vaikams, daugiakartinės tematinės dekoracijos gimtadieniams (stalui ir aplinkai papuošti) ir dar daug visokių smulkmenų, bet tikrai reikalingu.
Stambesnės įrangos ir baldų sąrašas:
Dekoracijos "Medžiai" - apie 3,1 metro aukščio - 2 vnt. Dvi didelės dekoracijos - “Obuoliai" (per juos galima laipioti) apie 2,2 m aukščio, apie 1,6 m pločio. Ilgi, spalvingi minkštasuoliai "Spalvuotas vikšras" (1 vnt. susideda iš didelių 7 pufų, ilgis apie 4,1 m) - 2vnt. Jubiliato fotelis-sostas 1 vnt. Žaisminga spinta persirengimo kambariui su animacinių filmukų herojų atvaizdais (28 spintelės). Korpusiniai baro baldai (virtuvės baldų komplektas, prekystalis, baro sienelė), baro kedė. Koktelių plaktuvas HB Tango. Ledukų gaminimo mašina COMPACT. Vaflinė keptuvė. Šaldytuvas. Maža konvekcinė krosnelė (maisto šildymui). Virdulys. Įvairūs indai ir įrankiai maistui ir gėrimams. Svečių stalai - 3 vnt., suolai stalams - 2vnt. Spalvoti pufai svečiams - 13 vnt. Apvalus staliukas svėčiams su 2 vnt. kėdžių. Maži staliukai - 2vnt. Balta pastatoma lentyna žaislams, knygoms ar pan. Stebėjimo kamerų sistema. Kasos aparatas Quorion CR28. Šviečiančios reklaminės iškabos (reklama mūsų parduodamų koktelių) - 6vnt (galima pakeisti į kitą reklaminį lipduką). Šviestuvai - 20vnt. Kilimai.
Nepritrūksite nieko, ko reikia šiam verslui pradėti!
Mūsų įmonė uždirbdavo nemažą dalį pajamų, parduodant vietoje pagamintus gėrimus bei maistą. Todėl turime tam reikalinga įrangą bei receptūras. T.p. galėtume Jums rekomenduoti gerus maisto tiekėjus, su kuriais turėjome pasiraše tarpininkavimo sutartys ir gaudavome procentą nuo pardavimų.
Jūsų pageidavimu bus perleisti darbų saugos, sutarčių bei kiti dokumentų šablonai, reikalingi šiai veiklai vykdyti, t.p. žaidimo kambario taisyklės ir suteikta visa kita Jums reikalinga informacija šiai veiklai vykdyti. Galėtume rekomenduoti patikimus ir kompetetingus animatorius, turinčius dydžiulią patirti ir labai gerus atsiliepimus, su kuriais bendradarbiavome ilgą laiką.
Dėl smulkesnės informacijos prašome kreiptis telefonu 8-686-33104.
Kaina: 8.300 EUR
Kaina
€ 8,300