Verslo idėjos valymo paslaugų srityje. Top5

Paskelbta rugsėjo 4 d., 2020

Norime atkreipti Jūsų dėmesį į 5 populiariausius tarp mūsų klientų verslo modelius valymo paslaugų sferose:
Verslo idėja - Mobili plovykla
Kai Jūs renkatės verslą, yra akivaizdu, kad jis turi atitikti šiuolaikinius rinkos bei klientų reikalavimus. Šis konkretus verslas, priklauso mobiliųjų autoplovyklų, privačių namų tvarkimo kategorijai. Pabandykime įsijausti į kliento vietą ir įsivaizduoti, kad mes gauname kokybišką paslaugą paspaudus vieną mygtuką savo mobiliajame telefone. Savo mobilumo dėka mes gauname esminį konkurencinį pranašumą prieš įprastas autoplovyklas.
Plačiau: https://steamlur.eu/lt/verslo-ideja-mobili-plovykla/
Verslo idėja – Oro kondicionierių valymas
Ne visi žinome, kokią grėsmę mums kelia ofisų, viešbučių, namų kondicionieriai. Įjungę jį, pajuntate nemalonų kvapą, ima perštėti akis, gerklę, nosį, atsiranda kosulys. Problema – užteršta kondicionavimo sistema!
Kondicionierius sukaupia daug nešvarumų: jame užsilieka įvairūs teršalai, augalų žiedadulkės, mikroorganizmai. Dėl drėgmės, išsiskiriančios šaldant orą, kondicionieriaus viduje susidaro palanki terpė veistis įvairioms bakterijoms ir pelėsiniams grybams. Įjungus kondicionierių, žiedadulkės, bakterijos ir pelėsiai išpučiami į orą, kuriuo kvėpuoja visi esantis šalia. Toks užterštas oras gali rimtai sutrikdyti sveikatą – sukelti alergiją, kvėpavimo sistemos ligas.
Plačiau: https://steamlur.eu/lt/verslo-ideja-kondicioneriu-valymo-ir-dezinfekavim...
Verslo idėja – Avalynės valymas
Norime pristatyti jums mūsų naujieną: daugiafunkcinę sistemą, skirta valyti ir dezinfekuoti batus su garais, valymo chemija ir ozonų.
"Scarpa-V" idealiai pašalins dėmes, išvalys batus iš subtilių medžiagų, išdžiovins, pašalins kvapus ozono pagalba. Į komplektą įeina garų šepetys ir valymo purkštukai. Šilto oro tiekimą valdo laikmatis. Puikus sprendimas batų taisykloms, ateljeriams, parduotuvėms, valymo įmonėms, viešbučiams ir kt..
Plačiau: https://steamlur.eu/lt/verslo-idejos-2/
Verslo idėja - Poliklinikų ir ligoninių ekologiškas valymas ir dezinfekcija
Valymas garais padeda sumažinti bakterijų ir virusų gyvavimą ir plitimą sveikatos priežiūros sektoriaus ūkinėje veikloje. Švara ir sanitarija yra labai svarbios kiekvienoje klinikoje. Valymas sausais garais padės išlaikyti aukštus standartus su mažiau pastangų ir geresniais rezultatais nenaudojant stiprių ir dirginančių cheminių medžiagų.
Plačiau: https://steamlur.eu/lt/verslo-idejos-2/
Verslo idėja - Ekologiškas viešbučių valymas
Valymas sausais garais taupo laiką bei pinigus ir yra plačiai pritaikomas įvairiose viešbučio priežiūros ir švaros palaikymo srityse. Švaros palaikymo favoritai kaip fojė ar baseinai, nepriklausomai nuo jų dydžio, dabar prižiūrimi lengviau ir greičiau nei ankščiau. Valymas garais taupo ne tik pinigus, bet ir darbo sąnaudas bei gali sumažinti iki pusės išlaidų cheminiams valikliams.
Plačiau: https://steamlur.eu/lt/verslo-idejos-2/
Kaina
sutartinė