Verslo idėja: Mobili plovykla

Paskelbta sausio 3 d.

Kai Jūs renkatės verslą, yra akivaizdu, kad jis turi atitikti šiuolaikinius rinkos bei klientų reikalavimus. Šis konkretus verslas, priklauso mobiliųjų autoplovyklų, privačių namų tvarkimo kategorijai. Pabandykime įsijausti į kliento vietą ir įsivaizduoti, kad mes gauname kokybišką paslaugą paspaudus vieną mygtuką savo mobiliajame telefone. Savo mobilumo dėka mes gauname esminį konkurencinį pranašumą prieš įprastas autoplovyklas.
Panaudojant mobilią įrangą nelieka cheminių atliekų, priežiūros darbus galima atlikti tiesiog įrenginio panaudojimo vietoje, taip sutaupant laiko. Tokias sistemas galite panaudoti prekybos centruose, automobilių stovėjimo aikštelėse prie prekyviečių.
Garų plovimo įranga
Geriausių rezultatų pasieksite automobilius valydami garais. Žinoma, kad vanduo purvą nuplauna, o garai išvalo. Kitaip negu vanduo 8-11 barų sausi karšti garai dėmes išvalo ir greičiau, ir giliau. Garų generatorių galima nustatyti sausų ir drėgnų garų gamybai. Apdoroti paviršiai nuvalomi mikrofibros servetėlėmis.
Ar garų generatoriai turi dar kokių nors pranašumų palyginti su kitomis mašinų plovimo sistemomis?
Dažyti paviršiai yra veikiami ultravioletinių spindulių. Prie paviršių limpa ore esančios mikrodaleles, kurios sudaro nematomą sluoksnį. Todėl dažų danga blunka (palyginkite visai naują automobilį ir tą patį automobilį, bet pusmetį panaudotą). Tad ne rečiau kaip kas pusmetį dažytą paviršių tenka specialiai nušlifuoti. Apdorojant garais nuvalomas purvas ir automobilis atgauna savo pirminę spalvą ir blizgesį.
Ultravioletiniai saulės spinduliai padeda nematomoms metalo dulkėms prilipti prie dažyto automobilio paviršiaus ir sukurti nematomą sluoksnį, kuris priverčia dažyta automobilio paviršių atrodyti išblyškusiu ( pvz. naujo automobilio spindėsis, ką tik nupirkto iš įstaigos; ir to paties automobilio spindėsis po šešių mėnesių nėra toks pats). Dėl šitos priežasties, dažų paviršius turi būti poliruojamas ypatingu būdu bent kas 6 mėnesius. Valymas garais pašalina visą purvą, ir automobilis blizgės taip pat kaip ir per savo pirmą dieną. Taip pat, garais įmanoma sterilizuoti oro kanalus ir kondicionierių.
https://steamlur.eu/lt/automobiliu-salonu-valymo-kebulo-plovimo-iranga/
Kaina
€ 1,000