Verslo idėja: Mobili plovykla. Kėbulo ir variklio plovimas garais.

Paskelbta gegužės 1 d.

Mobili plovykla
Kai Jūs renkatės verslą, yra akivaizdu, kad jis turi atitikti šiuolaikinius rinkos bei klientų reikalavimus. Šis konkretus verslas, priklauso mobiliųjų autoplovyklų, privačių namų tvarkimo kategorijai. Pabandykime įsijausti į kliento vietą ir įsivaizduoti, kad mes gauname kokybišką paslaugą paspaudus vieną mygtuką savo mobiliajame telefone. Savo mobilumo dėka mes gauname esminį konkurencinį pranašumą prieš įprastas autoplovyklas.
Panaudojant mobilią įrangą nelieka cheminių atliekų, priežiūros darbus galima atlikti tiesiog įrenginio panaudojimo vietoje, taip sutaupant laiko. Tokias sistemas galite panaudoti prekybos centruose, automobilių stovėjimo aikštelėse prie prekyviečių.
Plovimas garais
Geriausių rezultatų pasieksite automobilius valydami garais. Žinoma, kad vanduo purvą nuplauna, o garai išvalo. Kitaip negu vanduo 6-9 barų sausi karšti garai dėmes išvalo ir greičiau, ir giliau. Garų generatorių galima nustatyti sausų ir drėgnų garų gamybai. Apdoroti paviršiai nuvalomi mikrofibros servetėlėmis.
Ultravioletiniai saulės spinduliai padeda nematomoms metalo dulkėms prilipti prie dažyto automobilio paviršiaus ir sukurti nematomą sluoksnį, kuris priverčia dažyta automobilio paviršių atrodyti išblyškusiu ( pvz. naujo automobilio spindėsis, ką tik nupirkto iš įstaigos; ir to paties automobilio spindėsis po šešių mėnesių nėra toks pats). Dėl šitos priežasties, dažų paviršius turi būti poliruojamas ypatingu būdu bent kas 6 mėnesius. Valymas garais pašalina visą purvą, ir automobilis blizgės taip pat kaip ir per savo pirmą dieną. Taip pat, garais įmanoma sterilizuoti oro kanalus ir kondicionierių.
Mobilios plovyklos įranga galite rasti čia:
https://steamlur.eu/lt/automobiliu-salonu-valymo-kebulo-plovimo-iranga/
Kaina
€ 1,000