Kaina
€ 2,985

Verslo idėja: Kondicionerių valymo ir dezinfekavimo revoliucija. SteamLur Įranga

pažymėti
Paskelbta spalio 5 d.

Apsaugokite klientus nuo kondicionieriaus sukeliamų ligų
Ne visi žinome, kokią grėsmę mums kelia ofisų, viešbučių, namų kondicionieriai. Įjungę jį, pajuntate nemalonų kvapą, ima perštėti akis, gerklę, nosį, atsiranda kosulys. Problema – užteršta kondicionavimo sistema!
Peršalimas ir alergija – nuo kondicionieriaus?
Kondicionierius sukaupia daug nešvarumų: jame užsilieka įvairūs teršalai, augalų žiedadulkės, mikroorganizmai. Dėl drėgmės, išsiskiriančios šaldant orą, kondicionieriaus viduje susidaro palanki terpė veistis įvairioms bakterijoms ir pelėsiniams grybams. Įjungus kondicionierių, žiedadulkės, bakterijos ir pelėsiai išpučiami į orą, kurio kvėpuoja visi esantis šalia. Toks užterštas oras gali rimtai sutrikdyti sveikatą – sukelti alergiją, kvėpavimo sistemos ligas. Ką daryti, kad taip nenutiktų?
Kondicionierių valymo ir dezinfekavimo revoliucija jau prasidėjo
Šis naujos kartos įrenginys buvo sukurtas kondicionierų techninės priežiūros ekspertų prašymu, atsižvelgiant į naujus reikalavimus dėl didelio virusų, bakterijų, pelėsio, grybelių išsiskyrimo ir paplitimo pavojaus. Įrenginys leidžia išvalyti ir dezinfekuoti oro kondicionierius nekeliant grėsmės klientų, darbuotojų sveikatai bei neteršiant aplinkos. A-Sana- tai vienintelis efektyvus kondicionierių valymo ir dezinfekavimo būdas. A-Sana lengvai pasiekia tolimiausius kondicionieriaus kampus ir visiškai pašalina bakterijas, purvą bei nemalonius kvapus. Įrenginys ekologiškas, nes garų išgavimui reikalingas tik vanduo, todėl tai yra 100- procentinė darbuotojo ir kliento saugos garantija.
A-Sana VIDEO PREZENTACIJA:
https://steamlur.eu/lt/prekes/profesionalus-garu-generatorius-kondicione...