Telefonu remonto servisas

Paskelbta lapkričio 16 d., 2021

Parduodamas ilgalaikis, gerai įdirbtas, perspektyvus, daug laiko nereikalaujantis verslas. Jau penkis metus sėkmingai plėtojamas verslas yra aktualus moderniam žmogui ne tik šiomis dienomis bet ir ateityje, technologijoms betobulėjant toliau.

Įsigijus šį verslą jūs gausite viską, ko reikia. Jums nereikės vargintis dėl smulkmenų - viskas suderinta, yra viskas ko reikia vykdyti ir toliau vystyti šį verslą. Jums lieka viskas, nuo A iki Z. Yra virtuvėlė, kanalizacija, kriauklė su vandeniu, taigi papietauti, nusiplauti rankas galėsite neišeinant iš darbo vietos.

Įsigijus verslą jums užteks tik palaikyti visą jau suformuotą tvarką arba, esant norui, plėstis - o plėtrai šis verslas turi didelio potencialo.

Galite dirbti pats ant savęs, arba samdyti darbuotoją. Tačiau darbuotojai nėra būtini - drąsiai dirbti galite jūs pats, net ir jei nenusimanote šioje srityje (parduodant verslą užteks mano lengvų apmokymų, papasakosiu visas smulkmenas ir sėkmės recepto pagrindus). Mėnesinės išlaidos norint palaikyti verslą yra minimalios. Darbo laikas lankstus ir lengvai koreguojamas.

Verslas turi pastovių klientų ratą, kuris visad plečiasi, dėka rekomendacijų, keliaujančių iš lūpų į lūpas. Taip pat, jis įkurtas mieste (arčiausias Maxima prekybos centras, važiuojant iš užmiesčio), randasi gyvenamajame rajone, kuriame daug daugiabučių, nemažai statosi naujų. Patalpos yra viduj prekybos centro: darbo sąlygos idealios ir žiemą, ir vasarą (yra kondicionierius). Į šį prekybos centrą ateina ne tik vietiniai gyventojai, norintys apsipirkti, tačiau ir pravažiuojantys pro šalį žmonės, kadangi vieta yra labai lengvai prieinama bei matoma.

Taipogi yra kuruojamos internetinės reklamos, kurios atveda nemažai naujų klientų, nepaisant to, jog be to yra ir didelis praeinamumas.

Paliekami ne tik fiziniai daiktai (vitrina, priimamasis, stalai, mikrobangės, virduliai, sofa, išorės reklama, du rimti seifai, televizorius, skirtas klientams, kėdės, įvairūs įrankiai, susiję su darbo specifika (lituokliai, dalys, mikroschemos, mikroskopai, pincetai, replės, atsuktuvai), prietaisai, visas inventorius) bet ir virtualūs - internetiniai domenai, Facebook ir Google paskyros.

Taip pat bus paliekami visi tiekėjai, supažindinama su šios srities pagrindais, esant poreikiui būsite supažindinti ir su meistrais.

Verslo atsiliepimai internete naturalūs ir teigiami - vieni geriausių tiek Google, tiek Facebook platformose, o tai yra vienas išpagrindinių būdų, kaip žmonės mus randa internetu.

Verslas yra įkurtas mano paties nuo nulio. Aš šioje srityje praleidęs jau nemažai metų, taigi viskas subalansuota optimaliausiai: taip, kaip būtent šiam verslui būtų geriausia, o visa tai patikrinta laiko. Taigi, jums nereikės praleisti daug laiko, bandant skirtingas taktikas ir darbo būdus, nes viskas jau yra subalansuota.

Verslas yra elektronikos, mobiliųjų įrenginių remontas.

Susisiekti galite el. pastu.
Kaina
sutartinė