Svenciu irangos nuomos verslas (palapine 6mx12m, stalai, kedes ir t.t.)

Paskelbta liepos 30 d., 2019

Parduodamas palapinės-pavilijono nuomos verslas!
Ši veikla labiau tinkama kaip papildoma, tačiau tinkamai paskyrus jai laiko ir investavus į reklamą tai gali tapti pagrindiniu Jūsų pajamų šaltiniu. Nuo ankstyvo pavasario iki vėlyvo rudens palapinių nuoma yra gan paklausi paslauga, o norint išvengti sezoniškumo ir darbo sumažėjimo žiemos sezonu, reikėtų investuoti į įrangą ir nusipirkti šildytuvų. Palapinės-pavilijonai išpopuliarėjo vakarų šalyse, kaip alternatyva barams, kavinėms ar pokylių salėms. Dabar jos plačiai nuomojamos įvairiausioms progoms: gimtadieniai, krikštynos, vestuvės, draugų susitikimai, partijų suvažiavimai, darbo kolektyvų šventės, prezentacijos, parodos, konferencijos ir t.t. Taip pat inventorių galima nuomoti atskirai (be palapinės) - kėdės, stalai , staltiesės, kėdžių užvalkalai, apšvietimas, metalinės didelės žvakidės-ugniakurai.
Inventorių sudaro:
Komercinė palapinė-pavilijonas. 6m x12m dydžio, baltos spalvos su šoniniais langais, abiejuose galuose galima padaryti angas (viename gale anga didelė, per visą plapinės plotį, kitame gale durų dydžio anga). Taip pat langus galima montuoti pasirinktinai pagal situaciją.
ISO metalinio rėmo kėdės su minkšta sėdima ir atramine dalimi (100vnt.)
Balti kėdžių užvalkalai specialiai siūti šioms kėdėms (100vnt. + kaspinai)
Juodi, universalūs, elastingi kėdžių užvalkalai (100vnt.)
Apvalūs, išsilankstantys stalai, 180cm skersmens, talpinantys 8-12 žmonių (10vnt.)
Apvalių stalų staltiesės (iki pat žemės) (10vnt.)
Apšvietimo girlianda 20+m ilgio (1vnt.)
Metalinės žvakidės-ugniakurai (6vnt.)
Garažas esantis Kaune sandėliavimui (galima pirkti be garažo -500eur)
Inventoriaus užtenka apstatyti pilnai dvi tokio dydžio palapines, taigi norint plėstis užtektų įsigyti tik papildomą palapinę.
Viso inventoriaus kaina 3800eur, galima pirkti be garazo, tada kaina mazesne. Atsiperkamumas maziau nei vienas sezonas, priklausomai nuo idedamo darbo.
Klausimai, ar daugiau informacijos : nuoma77@gmail.com, arba 860531712
Kaina
€ 3,800