Skubiai parduodamas verslas - sumąžinome kainą - sezono pradžia

Paskelbta spalio 14 d., 2020

Artėja sezonas - o mes neturime laiko vystytį šį verslą, todėl ieškome kam perleisti visą produkciją bei verslo modelį. Nuleidome kainą nuo 20 000 € iki 10 000 €
Parduodamas jau 6 metus veikiantis verslas Lietuvoje su prekiniu ženklu "NORDES"
Šio verslo prekinį ženklą galima buvo matyti tiek per televiziją, tiek internetiniuose portaluose, socialiniuose tinkluose, įvairiose parodose, mokymo įstaigose, sodų bendrijose ir kitur.
Subrandintas prekinis ženklas kuris turi į sutarčių su prekybos centrais ir kitomis įmonėmis. Pati idėja yra skandinaviška - Skandinavijoje tai labai populiaru, ir buvo taikoma vietinėms poreikiams įgyvendinti, todėl drąsiai galime teigti jog esame vieninteliai, šio produkto gamintojai, Lietuvoje. Su didele investicine suma, vadybininkų pagalba, sukurtais profesionaliais siužetais, pasiekėme nemažą dalį auditorijos ir taip įsitvirtinome rinkoje. Mus reklamavo ir influenceriai ir kiti produktą gavę klientai. Dalyvavome parodose, mugėse ir kituose pristatymuose. Šiuo metu turime sutarčių ir mūsų produkciją pardavinėja tokios parduotuvės kaip:
„LYTAGRA“
„LANKAVA“
„RULITA“
„IMARKET“
„FREZIJA“
„VISKAS NAMAMS“
„STATYK PATS“
Įvairūs darželiai yra susidomėję, bei "DEPO" prekybos centras. Galimybė atsidaryti savo elektroninę parduotuvę.
Mūsų prekes naudoja ir darželiai, mokyklos, sodo bendrijos, daugiabučiai, privatūs namai, biurai, įstaigos.
Yra perspektyvų sudaryti sutartis su kitais prekybos centrais kurie galėtu pardavinėti produkciją. Tam tikrais atvejai buvo domėtasi ir Kinijos, todėl sudarius tinkamas sąlygas įmanoma didmeninė prekybą į Skandinavija, Kinija ar kitas šalis.
Šiuo metu sandėlyje pagamintos produkcijos turime apie 7000 vnt. po 120 vienetų paletėse.
Pačios produkcijos tipų šiuo metu pardavinėjame dvejas: su grotelėmis ir be grotelių
Pats pardavimas vyksta tiesiogiai iš sandėlio ir per parduotuves.
Produkcija sukrauta ir supakuota į paletes po 120 vnt – paruošta eksportui.
Į kaina įeina visa esama produkcija sandėlyje, kontaktai, sutartys, elektroninės platformos, detalių gamintojų kontaktai, esama reklama, facebook platforma su 2 500 sekėjų, strategijos, prekinis ženklas, profesionalūs reklaminiai siužetai ir visa kita, kas liečia šį verslą
Kodėl parduodame? Pagrindinis mūsų verslas yra laivų dažymas užsienyje, jau 10 metus užsiimame tuo ir norime sutelkti didesnį dėmesį į pagrindinę veiklą, todėl visiškai neturime laiko šone esančiam verslui vystyti. Esame pasirengę perleisti į tų rankas, kurios išplės šį verslą ypač užsienio rinkoje kadangi perspektyvų yra nemažai kalbant apie Skandinavijos šalis, kuriose ši produkcija yra dar labiau populiaresnė. Arba jau užsiimate didmenine prekyba, tai puikus būdas praplėsti asortimentą.
www.nordes.lt
www.facebook.com/nordes.lt
www.youtube.com/nordes.lt
Skambinkite numeriu: 86 635 2281 (geriausiai po 17 valandos, o jei neatsiliepsiu parašykite žinutę, perskambinsiu)
Arba rašyti asmeniniu el paštu: ovidijus.do@gmail.com
Kaina: 10 000 eur
Kaina
€ 10,000