Kaina
€ 9,000

Skubiai.anglų kalbos mokykla. Dienos darželis.

pažymėti
Paskelbta rugpjūčio 30 d., 2019

Artėjant mokslo metų pradžiai, siūlome kūrybingai asmenybei ar geram vadybininkui perpirkti įmonės frančizinę veiklą savo vardu ir turėti jau veikiančią ir pilnai mokymui paruoštą mokyklą ar dienos darželį.
O dabar detaliau:
Parduodama 6 sezoną Klaipėdoje veikianti klientų gerai vertinama vaikų nuo 3 iki 12 metų anglų kalbos mokykla! Mokykla įsikūrusi centrinėje Klaipėdos dalyje ir veikia frančizės principu. Frančizė apima visą Vakarų Lietuvos teritoriją, t.y. yra galimybė steigti padalinius arba vykdyti veiklą Palangoje, Kretingoje, Gargžduose, Šilutėje ar Skuode.
Parduodamas verslas turi pilnai sukurtą mokymo metodiką 4 lygiams, klientų valdymo ir registracijos sistemą, veiklai pritaikytas jaukias ir žaismingas patalpas Klaipėdos centre, (mokymo klasės su baldais, televizoriais, kompiuterine ir programine įranga.) Mokykla turi savo svetainę ir FB paskyrą su maždaug 1200 sekėjų.
Klientų srautas metai iš metų 80-120. Didžioji mažųjų klientų dalis mokosi visus mokslo metus kartą per savaitę, t.y. 9 mėnesius, o jų tėveliai per mėnesį vidutiniškai į savo atžalas investuoja apie 60-70 eur.
Mėnesio sąnaudos su 2 mokytojų algomis, nuoma ir mokesčiais, išlaidomis minimaliai reklamai apie 3000-3500 eur. Pajamos, jeigu yra 80 klientų- apie 5500, jei apie 100 klientų-6500-7000 eur.
100 m2 patalpos pilnai pritaikytos mokymui, ar vaikų dienos priežiūros centrui yra nuomojamos už 630 eur plius komunaliniai (ryšio, šildymo (apie 1.5Eur/m2), elektros, vandens). Yra virtuvėlė ir mažas darbo ar žaidimų kambarys)
Vaikų atostogų metu, mokykloje organizuojamos temines dienos stovyklos anglų kalba.
Dėstytojai-mokytojai apmokomi motininėje kompanijoje Vilniuje per 1-2 dienų trukmės įvadinį kursą.
Pardavimo priežastis-laiko stoka dėl pasikeitusių šeimyninių aplinkybių.

Apsisprendusiems įsigyti šią mokyklą per rugpjūčio-rugsėjo mėnesį, suteiksime visokeriopą pagalbą dėl reklaminės kampanijos, personalo apmokymų ir kito reikalingo know-how.
Galime parduoti tik frančizę, t.y licenciją 10 čiai metų visoje Vakarų Lietuvoje su pilnai veiklai įrengtomis patalpomis inventoriumi ir know-how. Kaina 12000 eur.
Galima ir be inventoriaus(baldų, televizorių, telefono, kompiuterių ir kitų reikalingų priemonių) kaina 9000 Eur.
Bet kuriuo atveju Pirmus metus konsultuosime nemokamai!
Su rimtu pirkėju galimos derybos!