Skolų išieškojimas - Paslaugos be pradinių įmokų

Paskelbta briželio 11 d.

SKOLŲ IŠIEŠKOJIMAS
Laiku imtis būtinų teisinių priemonių, kad apsaugoti kreditorių nuo skolos beviltiškumo. Suplanuokite nemokamą konsultaciją jau šiandien! +37052133339

SKOLŲ IŠIEŠKOJIMAS IKITEISMINE TVARKA
Ikiteisminis skolų išieškojimas apima: susisiekimą su skolininkais, raginimų atsiskaityti, pranešimų siuntimą ir kt.
Ikiteisminis skolos išieškojimas nereikalauja papildomų investicijų, kadangi nereikia mokėti už advokato paslaugas, žyminį mokestį ar kitas bylinėjimosi išlaidas. Pagal Jūsų turimus skolą įrodančius dokumentus, parengsime pranešimus ir kitus būtinus dokumentus siekiant atgauti skolą. Informuosime skolininką apie išieškojimo eigą ir procedūras. Nepavykus skolos išieškoti ikiteisminio proceso tvarka, pateiksime dokumentus teismui, atstovausime teisme, ginčuose, derybose.

SKOLŲ IŠIEŠKOJIMAS TEISMINE TVARKA
Netinkamas sutartinių įsipareigojimų vykdymas, įsiskolinimų nepripažinimas, dalinis prievolės neįvykdymas, piktybiškas vengimas atsiskaityti, užsitęsę šalių ginčai neretai sąlygoja situacijas kuomet skolos ikiteismine tvarka išieškoti tampa neįmanoma. Tokiu atveju siūlome teisminio skolos išieškojimo paslaugą. Gavę Jūsų turimus įsiskolinimą įrodančius dokumentus, parengsime ir pateiksime į teismą procesinius dokumentus (pareiškimą dėl teismo įsakymo išdavimo, ieškinį dėl skolos priteisimo, atsiliepimus, prašymus dėl laikinųjų apsaugos priemonių taikymo ir kt.). Mūsų skolų valdymo ir teisės skyriaus specialistai prižiūrės teismo procesą, skolininko procesinius žingsnius, informuos Jus apie teismo sprendimus bei priimtas nutartis.

MOKĖJIMŲ PRIEŽIŪROS TARNYBA
Adresas: Laisvės pr 60 Vilnius
Tel.: +370 (5) 2133339
El.p.: info@mpt.lt
www.skoluisieskojimas.eu
www.skoluisieskojimas.net
www.skoluisieskojimas.info
www.mpt.ltv
Kaina
sutartinė