Skelbimai | Kitas » Garų valymo sistemos - SteamLur

Paskelbta balandžio 11 d., 2019

Https://steamlur.eu/lt/pramonei-garu-valytuvas/valymo-plovymo-dezinfekav...
ST- 3000
Galingas mobilus garų generatorius 3;4.5;6,5 kW, skirtas metalinių ir kitų dalių valymui nuo naftos ir kitų teršalų, valymui cechuose ir dirbtuvėse, kt..
„St-3000“ – galingas garų generatorius su dideliu katilu, veikiantis nuo 220V arba 380V tinklo. Trys išoriniai kaitinimo elementai ir du vidaus kaitinimo elementai leidžia nepertraukiamai dirbti beveik neprarandant garų našumo rodiklio.
„St-3000“ tinka pramoninių pastatų ir įrangos valymui. Išvalo dėmes, rūdis, mazutą, ir tt. Tinka naudoti sudėtingų pramonės objektų valymui. Garais išvalo paviršius, pagamintus iš metalo, betono, stiklo, gumos, plastiko, ir t.t.
Funkcijos
Reguliuojamas garų tiekimas Automatinis vandens tiekimas į katilą iš nuimamo rezervuaro (10 litrų) Galimybė visiškai nuleisti vandenį iš katilo per vožtuvą Dezinfekcijos priemonių ir ploviklių purškimas garais panaudojant papildomą priedą SVK36 Reguliuojamas garų tiekimo galingumas Ratai su stabdžiais gali būti blokuojami Automatinė garso signalizacija ir garų tiekimo blokavimas esant vandens trūkumui rezervuare;
Kaina
€ 1,450