Remarketing,refurbish,A/B grade gražintinos prekes paletemis

Paskelbta gegužės 7 d., 2021

Sveiki,

Mes eksportuojame ir užsiimame didmenine prekyba naujų ir grąžintinų,perteklinių prekių.(remarketing/refurbish/over stock/A(B) grade)

Prekių kategorijas sudaro:

1.TV technika:įvairių gamintojų įvairių klasių ir skirtingų colių dydžių televizoriai (nuo 19 “iki 65”). Kategorijos: naujos prekės / likusios atsargos, B klasė, "refurbished", "over stock" ir panaudoti daiktai. Televizoriai yra žinomų gamintojų, tokių kaip „Samsung“, „LG“, „Philips“, „Sony“ ir kt.,


2. Šaldytuvai, šaldikliai, vyno aušintuvai, skalbimo mašinos, džiovykles, orkaites, gaubtai, indų plovimo mašinos.Kategorijos:naujos prekės / likusios atsargos, B klasė, atnaujinta, per daug atsargų ir panaudoti daiktai. Gamintojai: „Samsung“, LG, AEG, „Electrolux“, „Beko“, „Indesit“, „Hotpoint“ ir kt.

3.IT produktai iš skirtingų gamintojų įvairiomis klasėmis:kaip naujos prekės / likusios atsargos, B klasė, atnaujinta, per daug atsargų ir panaudoti daiktai. Mes siūlome išmaniuosius telefonus, planšetinius,nešiojamus kompiuterius, spausdintuvus ir t.t.

4.Mix prekių paletes su skirtingų gamintojų prekėmis skirtingomis sąlygomis.Kategorijos:naujos prekės / likusios atsargos, B klasė, atnaujinta, per daug atsargų ir panaudoti daiktai. Pasiūlymas apima mažą buitinę elektroniką (mikrobangų krosneles, dulkių siurblius, mažus virtuvės prietaisus, elektroninius žaislus ir kt.), Kompiuterių ir kompiuterių priedus (asmeniniai kompiuteriai, nešiojamieji kompiuteriai, atminties korteles, spausdintuvai, skaitytuvai, monitoriai ir kt.) Namų kino teatras, MP3 grotuvai, mobilieji telefonai, žaidimų konsolės ir kt.), žaislai, įrankiai

Ieškome partnerių bendradarbiavimui.

Kaina
sutartinė
+37064748271
skelbimo autorius: Saulius