PVC langų ir ALIUMINIO konstr. Cechas

Paskelbta sausio 9 d.

Už simbolinę kainą parduodame netradicinį verslą - nes šiek tiek pavargome dirbti ir labai pabodo.
Parduodame sukomplektuota langų iš Pvc profilio ir Aliuminio profilių konstrukcijų cechą.
Cechas su visomis klasikinemis staklėmis reikalingonus pvc langų ir durų gamybai, aliuminio profilio vitrinų, fasadų, durų gamybai.
Cechas - apie 450m2 dydžio, randasi Alytaus pataisos namuose - jo išlaikymo kaštai yra 550eur plius PVM per mėnesį mokestis už patalpas plius elektra.
Darbuotojai - 5 nuteistieji, dirbantys ir gyvenantys pataisos namuose. Darbuotojų darbo stažas šioje veikloje nuo 3 iki 1 metu. Vieno darbuotojo išlaikymo kaštai apie 500eur plius PVM per mėnesį. Jeigu darbuotojų reikia daugiau - neproblema - galima jų kiekį lengvai padidinti. Jeigu dėl sezoniskumu (ar atostogų) nevesite darbuotojų į darbą visa mėnesį, ar nors ir viena diena, už tai ir nereiks jums mokėti. Nera jokių atostoginiu, jokių pensijų kaupimu, jokių tris dienas apmokamų bileiteniu - nes darbuotojai tiesiogiai pas jus nedirba o jus tik jų darbo paslauga perkate - žodžiu labai geras dalykas kas supranta.
Kaina tik 40000eur - galutine
(įrangos kaina sudaro 70proc kainos)
P. S
Veikla nėra grieštai apibrėžta, todėl ją galima plėsti ir įdiegti naujų gamybos liniju - daryti metalo apdirbimo cechą ar pan.
Kaina
€ 40,000