PRO.LT - profesionalų portalas: notarų, advokatų, gyditojų, mokytojų ir kt. laiko rezervacija ir konferencija paprastai!

Paskelbta gruodžio 30 d., 2021

Sveiki,


Aš esu e-Verslo sprendimų profesionalas ir ieškau investitoriaus, su kuriuo pagalba galėčiau greičiau pabaigti labai perspektyvų projektą!Apie projektą:


Šiame portale bus galima rasti įvairių sričių profesionalus, įvairiuose miestuose. Taip pat rezervuoti pvz.: advokatų, notarų, gydytojų, mokytojų ir kitų profesionalų darbo laiką internetu ir per portalą patogiai pasijungti vaizdo konferencijos ryšiui. Panašiai veikia paslaugos.lt portalas, tik tenai nėra galimybės nei rezervuoti specialisto darbo laiką nei pasijungti konferenciniam ryšiui. Turiu mintį padaryti pro.lt svetainę paprasta naudotis ir kad pasijungti prie konferencinio ryšio, nereikės niekam jokios papildomos aparatūros anei Zoom ar kitokios programos, nei klientui, nei tiekėjui. Papraščiausiai viskas veiks per PC/planšetės/mobilaus naršyklę.

Dabar yra problema, kad pvz.: yra neseniai yra išsėjąs įstatymas, kad notarai gali teikti savo paslaugas nuotoliniu būdu. Bet praktiškai tai neveikia, pirmiausia dėl to kad sunkiai suprantamas enotaras.lt puslapis ir notarai neturi techninių galimybių tam ir noro. Portalas būtų saugus, realaus laiko video konferencijos būtų įrašomos, archyvuojamos ir galima būtų jas atsisiųsti. Mano pažystamas teisininkas sako kad būtų galimybė paimti visas notarų kontoras, taip kad reikia tai skubiau daryti.

Taip pat ir advokatus, gydytojus, mokytojus, galima būtų pajungti. Gi nesąmonė atvykti konsultacijai pas gydytoją, kol rezervuoji, po mėnesio ar kelių tik priima, važiuoti kažkur, laukti. Ir mokytis mokykloje man atrodo yra tikra nesąmonė, gi tai gali pagaliau padaryti dirbtinis intelektas. Dirbu su Google Clouds, tai žinau kad tai yra tikrai netolima ateitis. Tai yra tikrai kad atgyvena, be to korono virusas ir toliau mutuos ir tai niekada nesibaigs. Dabar pats laikas būtų atsirasti tokiam portalui.

Pagrindinė problema bus pajungti prie portalo surambėjusias advokatų ir notarų kontoras. Įtikinti mokymo įstaigas kad mūsų portalas tikrai yra geresnis pasirinkimas negu sakykime Zoom, nes nėra 40 minučių limito. Duoti išbandyti funkcionalumą gydimo įstaigomis. Čia bus bus reikalinga rimta politika, kad taptume pirmieji ir vieninteliai. Bet neketinu iškarto visus apmokestinti nemažu abonementiniu mokesčiu, paprasčiausiai po sakykime metų, jeigu patiks portalas, už papildomas Premium funkcijas visi turės po truputį mokėti.

Nereikia manau net sakyti kokias pajamas tai generuos. Papraščiausiai reikia kuo greičiau tai padaryti. Dabar esu vis užsiėmęs užsakymais, nes klientai vis nepaleidžia ir vis neturiu laiko šiam projektui. Tai ir pagalvojau kad geriau susirasti investitorių, su kuriuo pasirašytume sutartį kad dalinsimės pelnu. Taip man atrodo būtų lengviau ir greičiau tai padaryti. Aš pats baigsiu kurti portalą ir viskas veiks automatiškai. Riekės pradžioje tik reklamos ir politikos :-) Todėl paskelbiau šį skelbimą.Apie mane:


Man 45 metai ir aš iki 9 klasės buvau perskaitęs visas fizikos knygas, net rusiškus tomus, mokėjau pasigaminti ir termobranduolinę bombą :-) Tiesa nepatiko kitkas. Kada mokiausi elektrotechnikos specialybės tai įstojau tiesiai į antrą kursą ir į pamokas nevaikščiojau, susiradau įmonėlę, kur įsidarbinau automobilių signalizacijų montuotojų. O savo klasiokams pats paruošdavau egzaminų užduotis. Konkursuose užimdavau pirmas vietas.

Paskui po mokyklos susiradau investitorių ir Kaune pradėjau montuoti patalpų apsaugos, priešgaisrines, praėjimo kontrolės ir vaizdo stebėjimo sistemas. Nulaužiau Lietuvos įmonių katalogą ir automatiškai faksuodavau visoms Kauno įmonėms pasiūlymus, taip kad klientų netrūkdavo. Na bet būdavo ir keistų užsakymų, pvz. slaptų vaizdo kamerėlės kambariuose, kad vyrai stebėtų ką veikia jų žmonos namuose, vaizdo pokalbių ekranas vietoje durų akutės kad nenušautu kas, pas Daktarus :-) Mano klientai buvo Žalgirio klubas, Kauno teritorinė muitinė, Gruzijos ambasada na ir kt.

Registravau 1996m pro.lt portalą, kurio kaina dabar gali būti ir 50.000 ir daugiau. Paskui persikrausčiau į Vilnių ir persiorientavau į verslo valdymo ir marketingo automatizavimo sistemas. Nes man tai labai praversdavo, tai man atrodė progresyviau ir pastebėjau to trūkumą kiekvienoje praktiškai įmonėje. Buvau vos ne pats pirmasis spameris Lietuvoje, atsimenu kada interneto kavinę užlaužiau, kada ten palikau programą, kuri automatiškai siuntinėjo e-laiškus įmonėms.

Aš buvau net sukūręs Gediminui Žiemeliui pirmą Lietuvoje nepatikimų asmenų duomenų bazę. Serverius pastačiau savo namuose Vilniuje, pajungiau rezervinį maitinimą ir su 2 interneto kabeliais, kad vienam atsijungus, veiktų kitas. Tai buvo funkcionali ir graži, vos ne Facebook lygio aplikacija, kurią naudojosi visi bankai ir kitos finansinės įstaigos. Sukūriau tai ant Microsoft .NET beta versijos. Ten įkėliau daug Sodros, Statistikos departamento ir kitų įstaigų duomenis, be to ten duomenis įrašinėjo ir darbuotojai ir klientai.

Dabar esu susilaužęs koją, tai dirbu namuose ir teikiu e-Verslo paslaugas. Pvz. padarau CRM Online, kad visi įmonės darbuotojų klientų kontaktai, pokalbiai telefonais, susirašinėjimai e-laiškais, sudarytos sutartys būtų matomi vadovų, na ir tt. IP TV keletą užsakymų esu padaręs, nekilnojamojo turto agentūroms sukūręs portalus, įvairias parduotuves kuriu na ir tt. Be to turiu viso pasaulio įmonių kontaktų duomenų bazes, vien tiktai Lenkijos yra 6.000.000 kontaktų! Galiu bet kokį mažą versliuką padaryti tarptautiniu gan greitai. Saugiai. Ir kiekvieną dieną praleidžiu po 2h domėdamasis naujausiomis technologijomis.

Taigi, aš žinau ką darau ir ką rašau.

Taigi, aš žinau ką darau ir ką rašau. Ačių už dėmesį ir lauksiu atsakymų :-)


Linas Žabas

e-Verslas.lt sprendimai

Telefonas: +37067272244

El. paštas: info@pro.lt

Kaina
sutartinė
+37067272244
skelbimo autorius: Linas Žabas