Prekių transportavimas iš Lenkijos!

Paskelbta rugsėjo 21 d., 2020

Peris.lt siūlo ypatingai lengvai ir saugiai apsipirkti Lenkijos elektroninėse parduotuvėse. Kaip tai vyksta? - Mes Jums suteiksime savo sandėlio Lenkijoje adresą, kurio pagalba galėsite užsisakyti prekių iš įvairiausiu Lenkijos parduotuvių. Prekių transportavimas Lenkija - Lietuva vykdomas antradieniais - ketvirtadieniais.
Visiems verslo klientams sudarome individualius kainoraščius, pasiūlydami geriausią, abipusę naudą suteikiantį pasiūlymą!
Visiems savo klientams padedame surasti ieškomų prekių, paaiškiname visas prekės specifikacijas, padedame susisiekti su pardavėjais.
Kodėl verta susidomėti? – Nes pirksite prekes tiesiai iš prekių tiekėjų ir nereikės mokėti perpardavinėtojams Lietuvoje. Daugelis prekių Lenkijoje yra 20/30% pigiau, o jei prekei pritaikyta nuolaida – sutaupysite dar daugiau. Taip pat Lenkijoje rasite prekės ženklų, kurių Lietuvoje nėra.
Kiekvienam savo klientui padedame susirasti ieškomas prekes, detaliai paaiškiname kaip prekes įsigyti, tarpininkaujame įsigyjant prekes, transportuojame prekes bei patariame visais iškilusiais klausimais
Transportuojame, praktiškai, viską:
Drabužius, baldus, automobilių dalis, buitinę technika, statybų įrangą, techniką ir t.t.
Prekių atsiėmimas, jei pristatymo adresas sutampa su mūsų maršrutu, nemokamas. Prekių atsiėmimas Vilniuje - nemokamas. Visur kitur prekes pristatome DPD kurjeriais ar Omniva paštomatais.
Galime padėti surasti tinkamų tiekėjų Jūsų verslui. Taip pat teikiame dropserviso paslaugą - Jūs užsakote tiekėjo prekes į mūsų Lenkijos sandelį, siunta transportuojama į Lietuvą, Jūsų prekes atrūšiuojamos, patikrinamos, perpakuojamos ir išsiunčiamos tiesioginiam Jūsų klientui.
Reikia daugiau informacijos? Aplankyk www.peris.lt
Susisiekime - info@peris.lt arba +370 647 91914
Kaina
sutartinė