Kaina
€ 100,000

Pozeminiu garazu bendrija (Vilnius) iesko investuotojo

pažymėti
Paskelbta balandžio 11 d.

533-oji garažų statybos ir eksploatavimo bendrija (toliau – Bendrija) ieško investuotojo, kuris norėtų virš Bendrijos požeminių garažų statyti statinį ir tokiu būdu pagerinti Bendrijos garažų ir bendrojo naudojimo patalpų būklę bei aplinką.
Bendrija, adresu – Buivydiškių g. 2a, 07194 Vilnius, valdo (nuomojasi iš Valstybės) 0,1527 ha dydžio žemės sklypą, kurio identifikacinis Nr. 440002358801. Sklypas yra ramioje ir draugiškoje aplinkoje. Šalia daugiabučiai, sporto, koncertų ir verslo kompleksai (pvz. Sportima, SEB arena, Ąžuolyno kliniką, Vilniaus pramogų arena ir pan.). Sklypas strategiškai labai geroje miesto vietoje, susisiekimas nuosavu ir visuomeniniu transporto patogus.
Norėtume sužinoti, ar yra norinčių statyti statinį virš Bendrijos valdomų patalpų. Jei ši idėja sudomino, prašome pateikti savo pasiūlymus dėl bendradarbiavimo, statinio statymo ir Bendrijos garažų bei bendrojo naudojimo patalpų būklės ir aplinkos gerinimo.
Gavus Jūsų pasiūlymus, įsipareigojame organizuoti Bendrijos narių ir Jūsų atstovų susitikimą bei išklausyti pasiūlymus. Susirinkimą įforminsime protokolu.
Savo pasiūlymus galite pateikti šiais kontaktais (tel 8 682 62374, el. p. 533bendrija@gmail.com)