Pop up

Paskelbta balandžio 11 d., 2019

Pop up angliškai - Reklamuok komercinis pasiūlymas
Nikole boutique fizinė parduotuvė, esanti Mandarino PC Ateities g. 91, Vilnius LT-07001, elektroninė parduotuvė: www.nikole.lt Apie mus: parduodame aukštos kokybės drabužius. Tai suknelės, paltai, švarkai, kelnės, palaidinės, tunikos, laisvalaikio kostiumai. Vietinių gamintojų kuriamus rūbus. Auginame drabužių brendą „Credo in te“ www.credointe.com Galime daryti korekcijas, pagal esamus modelius. Originalūs natūralių medžiagų aksesuarai, namų dekoras. Didelė dalis asortimento pagaminta Lietuvoje.
Įsileidžiame naują paslaugą. POP UP jei lietuviškai Reklamuok savo prekę ar paslaugą, tai naujas būdas reklamuoti savo sukurtą produktą ar brendą, platinamą prekę ar paslaugą.
Pagal susitarimą išnuomojame parduotuvės dalį iki 30 kvm Jūsų turimom prekėm, su pardavėjo ar be jo paslauga, organišką reklamą, jei reikia papildomą reklamos paslaugą. Jei turite savo klientų ratą elektroninėje erdvėje galite kviesti pristatyti prekę ar paslaugą. Jei kuriate rūbus, batus, rankines, papuošalus. Atliekate grožio paslaugas kt. Kviečiame kreiptis dėl pasiūlymo reklamuoti save ir gauti kuo didesnį klientų ratą. Registruoti laiką. Gali būti nuo 1 dienos iki mėnesio ar daugiau. Kaina prasidėtų nuo 99 eu vienai dienai. Pagal sutartą laiką proporcingai mažėtų. Pagal pageidavimą išnuomotume mobilų skaitytuvą. Laukiame Jūsų pasiūlymų +37061594799info@nikole.lt
Kaina
sutartinė