Plungės m., Stoties g., biuro, prekybinės, paslaugų, sandėliavimo, gamybinės, maitinimo, kita paskirties patalpos

Paskelbta rugpjūčio 26 d., 2019

Parduodamas komercinių pastatų kompleksas, susidedantis iš degalinės, administracinio pastato ir garažų-autoservisų-sandėlio bloko. Visas kompleksas pramoninėje miesto dalyje, arti geležinkelio ir autobusų stoties.
Degalinė, susidedanti iš operatorinės parduotuvės (bendras plotas 47,45 kv.m) ir kitų inžinerinių statinių (skysto kuro rezervuaras, degalų kolonėlė, stoginė). Čia taip pat priklauso stacionari dujų užpilimo įranga. Operatorinė parduotuvė rekonstruota 2003 metais, šildymas-vėdinimas: oras-oras. Kitų inžinerinių statinių statyba baigta taip pat 2003 m.
Mūrinio dviejų aukštų administracinio pastato bendras plotas - 226,59 kv.m . Sudėti plastikiniai langai, šildoma medžio granulėmis. Pirmame aukšte yra administracinės patalpos ir valgyklėlė. Antrame aukšte įsikūrusi parduotuvė.
Autoserviso bendras plotas 222,22 kv.m, sandėlio plotas - 486 kv.m, šildoma kietu ir skystu kuru. Dalis autoserviso patalpų nuomojamos, vykdoma veikla.
Komercinių pastatų patalpos tvarkomos ir prižiūrimos. Yra sudarytos nuomos sutartys, nuomininkai gali pasilikti naujo savininko nuožiūra.
DERANTIS - SVARSTYSIME KIEKVIENĄ REALŲ PASIŪLYMĄ.
https://www.aruodas.lt/patalpos-plungeje-stoties-g-parduodamas-komercini...
Kaina
€ 220,000