Pelningas Verslas

Paskelbta balandžio 11 d., 2019

Parduodame Paslaugu Tinklapi www.videoreklamos.lt
Projekto pradžia: Rugpjūčio 24, 2017
Per savaite gauname 1-3 užsakymus
Video Kūrimas
Online programa, kurios pagalba kuriame 2D spalvotus ir nespalvotus animacinius video
Kaip Video Kūrimas Veikia?
Naudojamės jau nupieštomis animacijomis iš pateikto sąrašo, reikia tik sujungti juos į vieną video P.S. labai nesudėtinga programa, kuria naudotis išmoksite mažiau nei per 20 minučių Mes turime komandoje studentą kuris kuria šiuos video
Kaip Reklamuojamės?
- - Naudojamės tik Facebook reklama.Dalinamės grupėse ir leidžiame mokamą Facebook reklamą. - - Vedame užrašus visos reklamos, t.y. pardaviminiai tekstai,kas veikia kas ne,foto,video palyginimai ir tt. - - Planavome pradėti google reklamą(visas tinklapis paruoštas google reklamai,SEO,pagespeed,webmaster ir kita)
Privalumai
- - Tinklapis yra sukurtas gerai žinomos profesionalų komandos, kuri yra paruošusi tinklapį tiek Dekstop tiek Mobile naudojimui.Visas dizainas yra responsive. - - Visi tekstai tinklapyje sukurti SEO profesionalų komandos - - Paruoštas vidinis SEO - - Tinklapis google page speed vertinamas aukščiausiais balais tai reiškia, kad yra draugiškas google paieškoms - - Sukurta anketa google webmaster, taip pat įvertintas gerai be jokių klaidų(errorų)
Papildomi Privalumai
- Facebook page su sukeltais darbais ir pardaviminiais tekstais - Youtube kanalas kurio keletas video pagal raktažodžius yra google pirmame puslapyje - Klientų atsiliepimai ir jau atlikti darbai - Perleisime daugiau nei 20000 tūkstančių žmonių auditoriją kurie yra smulkūs verslininkai(mūsų taikoma auditorija)
Video Kūrimo Kaina
Kainos yra ganėtinai didelės, tačiau kiek tikrinome konkurentus, tai animuota video kainos prasideda nuo 400eu ir daugiau.
Mūsų kainos
30sekundžių 2D video 130eu
Papildomos Paslaugos
video įgarsinimas 30eu video scenarijus 50eu
60sekundžių 2D video 170eu
Papildomos Paslaugos
video įgarsinimas 30eu video scenarijus 50eu
Papildomas paslaugas atlieka mūsų kolegos-draugai
Video įgarsinimas www.audioklip.lt Scenarijaus sukūrimas Minties Pirkliai (Facebook)
Išlaidos
- - Online video kūrimo programos mėnesio kaina 80eu - - Domain ir tinklapio talpinimas 8eu - - Facebook reklama(mes išleidžiame 4eu ir gauname vieną užklausą, kartais kelias)
Kita
Kadangi šiuo metu laiko skirti šiam projektui nebeturime, norime projektą perleisti į tinkamas ir atsakingas rankas. www.videoreklamos.lt turi daug perspektyvų, per trumpą laiką tapo pelningu projektu.Jums reikia tik sekti jau veikiančia reklamos strategija ir jus jau uždirbate pinigus.Skiriant laiko ir truputi biudžeto reklamai, šis projektas patys stiprus pinigų šaltinis .
Kaina
€ 790