Kaina
sutartinė

Pelningai veikiantis verslas, su puikiomis galimybėmis plėstis

pažymėti
Paskelbta balandžio 11 d.

Parduodamas lombardas, Petrašiūnuose, M. Gimbutienės g., prekybos centre. Universalus lombardas, teikiantis paskolas už smulkią buitinę techniką, tauriuosius metalus, nekilnojamąjį turtą ir automobilius. Lombardas išsiskiria iš kitų, esančių šalia, nes pati vieta įrengta kaip parduotuvė, o ne tipinis lombardas, - daug apšviestų, stiklinių vitrinų, nėra grotų ir t.t. Lombarde taip pat superkame smulkią buitinę techniką, tauriuosius metalus ir čia pat parduodame.
Pardavimo kaina: 9 000 Eur. (Jei perkate su visu, lombarde esančiu turtu), jei atskirai, tik kaip lombardui ar kitai veiklai vietą (su vitrinomis, seifu, kasos aparatu, svarstyklėmis, reklaminiu monitoriu, spintomis ir t.t., - 3 300 Eur. Kasdien klientų vis daugiau, taigi ir turto vis daugėja, tad vėliau ir savikaina gali bus didesnė.
* Lombardo šiuo metu supirktas turtas, esantis vitrinose, arba saugojimo vietose siekia 1791 (visas turtas supirktas ne daugiau, kaip 50% rinkos vertės, tad parduosite maždaug 70-100% didesnėmis kainomis).
* Lombardo šiuo metu išduotos paskolos, siekančios 30-50% rinkos kainos, - 2087 + palūkanos.
* Lombardas parduodamas su visomis vitrinomis, spintomis, seifu, kasos aparatu (pakeistas naujas fiskalinis blokas), svarstyklėmis (galiojanti metrologinė patikra), darbo kompiuteris (su sistema darbui) spausdintuvas, reklaminis monitorius, turto vertė - 3 300 Eur.
* Jei dirbsite sau, pelnas, atskaičius mokesčius - 1 200 Eur/mėn. ir daugiau.
YRA GALIMYBĖ NUSIPIRKTI VISĄ ĮMONĘ (STATUSAS MB) SU KELIAIS LOMBARDAIS, NEŠANČIAIS DIDELĮ PELNĄ. (Išdirbta visa sistema, patentuotas pavadinimas, išpirktos lauko reklamos, didelis pastovių klientų ratas, daug supirkto, konfiskuoto turto, paskolų su grąžintinomis palūkanomis). Dėl visos įmonės tikslių skaičių, apyvartos, pelno, darbuotojų ir t.t., informacija teikiama tik susitikus. (Pirmą kartą tuo užsiimančius, galėsime apmokinti). Parduodama ne dėl to, kad kažkas blogai.
Išsamesnė informacija susitikus.