Pasiūlymas bendradarbiauti!

Paskelbta gruodžio 20 d., 2021

Esu tarpininkė. Mano misija būti pagrindiniu partneriu galinčiu pasiūlyti tarpininkavimo paslaugą, – tai dviejų pusių susitarimas siekiant suteikti reikiamą pagalbą, kai asmenis/komanda ilgą laiką yra sunkioje situacijoje ir tai nėra išspręsta. Partneris, tai žmogus, kuris organizuoja darbą, surenka aukščiausios klasės klientus, sukuria proceso taisykles bei kartu analizuoja sudėtingas situacijas ir ieško veiksmingų problemos sprendimo būdų:
. konsultacinio ir informacinio pobūdžio pagalba,
. dėliojimas prioritetų,
· šalių susitarimo paieška, derybų procesas, situacijos stebėjimas.
Tarpininkė profesionaliai atstovautų Jūsų interesus, atliktų konkrečias procedūras/užduotis bei padėtų rasti tinkamą Jums sprendimą. Kaip turite savo Trenerį? Advokatą? Galbūt finansų patarėją? O asmeninį socialinį tarpininką? Žmogų, galintį padėti Jums aktualiausiais klausimais. Paslaugos formatas tinka visiems. Skirtas visų amžių, profesijų žmonėms (verslo/socialinių sričių atstovams), nepriklausomai nuo jų turimos patirties.
Noriu Jus padrąsinti – susisiekite ir mes susitarsime dėl mūsų bendradarbiavimo! Jei tarpininkės paslaugų nereikia šiandien, kviečiu išsaugoti mano kontaktus ir pasinaudoti mano pasiūlymais galbūt pasikeitus situacijai.
P. S. Mano siekis pasidalinti su Jumis savo patirtimi ir tai laikau būtinybe. „Esu altruistiškas žmogus, visada pasirengusi imtis gerų darbų”. Profesionalioje veikloje ir asmeniniame gyvenime man yra svarbus „aiškumas – meistriškumo pamatas“.
Kaina
€ 2,500
+37060538128
skelbimo autorius: Inga