Parduodu verslą, parduodu internetinę parduotuvę.

Paskelbta kovo 27 d., 2021

Parduodu internetinę avalynės parduotuvę DressMode.lt, kuri prekiauja nebrangia avalyne moterims, vyrams vaikams.Tai puiki galimybė pradėti savo papildomą verslą iš namų. Parduotuvei nereikalingas sandėlys. Visos parduotuvės prekės integruotos iš tiekėjų turimų prekių. Mūsų parduotuvėje yra virš 2000 avalynės porų. Parduotuvėje viskas yra sutvarkyta, integruota kad parduotuvė būtų valdoma kuo paprasčiau. Valdymas LTU kalba per OpenCart platformą. Turime du tiekėjus iš Lenkijos, tačiau yra galimybė parduotuvėje integruoti tokiu pačiu principu ir daugiau prekių. Taip pat yra galimybė prekiauti savo prekėmis pigu.lt ar kitose platformose.

Parduotuvė savo veiklą vykdo jau 1 metus laiko. Turime parduotuvės puslapį su 27 000 sekėjais, bei instagramo profilį su 3300 sekėjais, kuriuos naudojame reklamai. Viskas įeina į parduotuvės kainą.
Parduotuvei nereikai didelių išlaidų, investicijų. Parduotuvės išlaikymas tik 25-35 e/mėn už verslui skirtą serverį. Parduotuvėje integruoja automatiška atsiskaitymo sistema per Paysera. Klientui nupirkus prekę pinigai automatiškai įkrenta į tavo payseros sąskaitą ir prisijungęs prie pardutouvės administravimo matai visus užsakymus. Valdymas yra pdarytas kuo paprastesnis.

Parduotuvė turi savo nuolatinių klientų, kurie prisiregistravę sistemoje. Taip pat parduotuvėje pradėtas daryti vidinis SEO.
Parduotuvės metinė apyvarta 21 000 eurų. Kovo mėnesio apyvarta +- 3000e. Parduotuvėje yra integruota kainų nuolaidų darymo modelis, tai leidžai visoms prekėms padaryti kainas ar nuolaidas kokias tik pats nori. Taip pat nesunkiai galima pažiūrėti kokios yra tiekėjų kainos. Pelnas priklauso nuo skirto laiko parduotuvės veiklai. Šiuo metu dirbu ir gyvenu užsienyje, o parduotuvę administruodavau nuotoliniu būdu su draugės pagalba Lietuvoje. Norint plėsti projektą reikia tai daryti iš Lietuvos, tai dėl šios priežasties parduodu verslą. Gavus užsakymus iš tiekėjų reikia prisijungti prie tiekėjų sistemoje ir rezervuoti prekes. Tada 1-2 kartus per savaitę darau užsakymus iš tiekėjų. Tada gavus prekes jas reikia išsiųsti į klientų pasirinktus pristatymo adresus. T.y paštomatus ar paštą.
Kaina
sutartinė