Parduodu verslą / Internetinę parduotuvę

Paskelbta vasario 7 d.

Electrocity.lt internetine parduotuve pradėjo veikti nuo 2015 metu. Orentuota i mikro elektrinį transportą. Tik kokybišką ir patvarų. Dalyvavome parodose, atlikome tyrimus, rinkomės gamintojus kurių prekėmis prekiauti. Norime išlaikyti tik gerus atsiliepimus, tinkamą aptarnavimą. Garantinio serviso sulaukiame tik iki 2% parduotų prekių. Prekiaujame elektriniais paspirtukais, dviračiais, motoroleriais, riedlentėmis. Įvariais aksesuarais, atsarginėmis dalimis. Prekes daugiau orentuotos i versla, kasdienį naudojimą. Verslui pritaikome įvairius sprendimus, tokius kaip e-paspirtuku, dviračių stovus, pakrovimo stoteles.

Internetinė parduotuvė yra pilnai optimizuota, veikia sparčiai, lengva administruoti (open cart sistema). Daug darbo ideta i SEO, pagrindiniai raktažodžiai pirmame, antrame puslapyje. Įdiegtos dvi kalbos, lietuvių ir anglų.
Tvarkingos facebook ir Instargam paskyros.
Visas verslas pritaikytas dropshiping principu, tiekėjas gali tiesiai siųsti prekes klientui. Nereikia turėti sandelio. Su tiekėjais turime eksliuzyvą, vadinasi galima nebijoti, kad kitos parduotuvės pradės prekiauti mūsų parduodamomis prekėmis.

Mokėjimai labai paprasti, labai patogus krepšelis, prijunkta paysera, mokėjimo būdai, greitas atsiskaitymas. Sutartis su lizingu, prekes klientai gali pirkti lizingu, išsimokėtinai, geros sąlygos. Taippat internetinę parduotuvę galima plėsti ir kitomis prekėmis, nebutinai elektriniu transportu. Lizingo salygos galios visoms parduodamoms prekėms.

Papildomi latviški ir estiški domenai plėtrai pabaltyje. Dabar yra įdiegtos dvi kalbos anglų ir lietuvių. Labai greitai galima įdiegti ir kitas. Plėtrai pabaltyje ar kur kitur.

Verslas generuoja pastovias pajamas. Klientai grįšta, atsinaujina. Dirbame su nemažai valstybinio sektoriaus įmonių.
Kaina
sutartinė
+37067808888
skelbimo autorius: ElectroCity