Parduodu Veikianti Kebabine!

Paskelbta lapkričio 18 d., 2021

Parduodamas pilnai veikiantis MB verslas. Kebabai ir kiti greito maisto užkandžiai. Randasi Vilniuje,Lazdynų mikrorajone strategiškai tinkamoje vietoje, prie parduotuvės "Aibė". Šalia viešojo transporto stotelės, požeminė perėja, parkelis. Yra parkingas su pakankamu kiekiu vietų, todėl susisiekimas tiek pėščiomis, tiek privažiavimas automobiliu yra patogus.

Pelningas verslas be jokių skolų ir turintis visus leidimus ir licencijas vykdyti viešo maitinimo veiklą. Jau apie 2 metus kasdien veikiantis, todėl be abejo yra pilnai paruoštas darbui ir turintis gan didelį kiekį nuolatinių klientų. Esant norui, yra galimybė pirkti ir be MB.

Pilnai įrengtas kioskas su vandeniu, kriaukle, šaldytuvais, šaldikliais ir visa kita darbui reikalinga įranga (kaip galima pamatyti nuotraukose). Taip pat yra kondicionerius, vaizdo kamera, signailizacija. Kioskas yra nuosavas, o "žemė" ir leidimas dirbti šioje vietoje yra nebrangiai nuomojamas iš "Aibės" savininko.

Tai puiki galimybė norintiems pradėti savo verslą, taip pat tinkanti neturintiems patirties, nes viskas yra paruošta. Parduodamas tik dėl asmeninių priežasčių ir užsiėmimo kitais verslais, dėl to trūksta laiko šį verslą plėtoti. Rimtai susidomėjusiems visą informaciją plačiau suteiksiu telefonu.

Tel. +37060117709
Kaina
sutartinė