Parduodu veikiančią raižytų žvakių mažą versliuką

Paskelbta briželio 9 d., 2021

Parduodu savo sukurtą raižytų/pjaustytų žvakių versliuką. Idealiai tinka kas moka bendrauti ir norėtų papildomai vesti edukacijas - pjaustytų žvakių (suaugusiems), ar vaikų grupėms kurie norėtų nusidažyti savo mėgstama spalva žvakę. Parduodu, nes nebeaprėpiu ties pagrindiniu darbu, ir naujai pradėtų studijų, todėl noriu kad šios žvakės gyvuotų ir toliau, o ne būtų dirbama prabėgom:) - kaip kad yra dabar.

Taigi parduodu: puikiai veikiančią nerūdijančio plieno įrangą su 10 talpų skirtingoms spalvoms. 2 stalai, kabykla, garintuvas, elektrinė viryklė, spec.vaškas žvakėms gaminti ( dar yra apie 150 kg), knatai, pigmentai dažymui, burbulinė plėvelė, padėkliukai žvakėms pakuoti, formos, specialūs peiliai, įvairios dėžutės apie 1000 vnt, dar daugybė visokių smulkmenų tokių kaip specialūs dažai užrašams, papuošimai, dekoratyvinės juostelės ir t.t.t Taip pat perleidžiu visų tiekėjų kontaktus, apmokau nuo a iki a.
Žvakes parduodavau mugėse, per įvairias internetines pardavimo platformas, turizmo centruose, parduotuvėse, yra fb puslapis . Žvakių gamybai esu išsiėmusi individualią veiklą.
Kaina
sutartinė