Parduodu/perleidžiu, o gal ir dovanoju verslą

Paskelbta lapkričio 3 d., 2020

Parduodu/perleidžiu, o gal ir dovanoju savo nuo nulio sukurtą sėkmingai veikiantį verslą (mažoji bendrija). Perleidimo/pardavimo ar dovanojimo sąlygos yra derybų ir diskusijų objektas su rimtu kandidatu/-e.
Kalba eina apie naujų firminių drabužių išparduotuvėlę (fizinė parduotuvė), kurios konceptas yra orientuotas į glaudų ryšį su esamais klientais, šiltą ir draugišką aptarnavimą stilingoje, malonioje aplinkoje už bemaž visiems įkandamas kainas.
Yra nusistovėjusios klientūros ratas, bet tuo pačiu vis dar ateina nemaža dalis ir naujų klientų. Iki šiol dirbama rekomendacijų principu, be jokios reklamos, tuo pačiu ir iš "praeinančios" klientūros.
Įmonė veikia pelningai, nėra įsiskolinimų.
Vienintelis įsipareigojimas - patalpų nuomos sutartis.
Tikrai gaila ir sunku atsisakyti "savo kūdikio", tačiau dėl nenumatytų asmeninių priežasčių nebeturiu jokios galimybės vystyti šios veiklos toliau. Visokiariopai pagelbėčiau pradžioje "įsivažiuoti", suteikčiau visą reikalingą informaciją, tiekėjų kontaktus, paramą ir savo įgytus įgūdžius, nes žinau, kaip iš pradžių viskas atrodo baisu ir nepažįstama, o kur paklausti ir pasitarti, nėra!
Tai gi, jei yra noro kibti į nuosavą verslą, galbūt tai galėtų būti visai šauni galimybė?

Mielai atsakysiu į visus klausimus ir lauksiu skambučių ar laiškų.

865687300
i.norkunienei@gmail.com
Kaina
sutartinė