Parduodu konsultacijų svetainę

Paskelbta gegužės 4 d.

Parduodame (arba ieškome investuotojo) internetinę svetainę www.pataria.lt, skirtą konsultacijoms internetu teikti. Tai pirmoji tokio pobūdžio svetainė Lietuvoje. Svetainėje gali dirbti keli ar keliolika konsultantų ir vienu metu aptarnauti keliolika klientų. Konsultacijų temos – pačios įvairiausios. Konsultacijos užsakymo ir sujungimo procesas maksimaliai automatizuotas. Klientas per keletą minučių gali išsirinkti konsultantą iš kelių galimų, pasirinkti konsultacijos laiką, užsiregistruoti konsultacijai, apmokėti, gauti sąskaitą-faktūrą, parašyti žinutę ir ramiai laukti, kad sistema jį sujungs su konsultantu. Konsultantas iš anksto sustato savo darbo grafiką, žino, kas ir kokiu laiku užsiregistravo konsultacijai, gali perskaityti atsiųstą klausimą-žinutę, pasiruošti konsultacijai. Atėjus nustatytam laikui, sistema juos sujungs vaizdo ryšiu.
Svetainę jau veikai, ją žino Google paieškos sistema pagal raktinius žodžius: konsultacija, teisės konsultacija, buhalterio konsultacija internetu ir kt.
Tolesni veiksmai: išvystyti svetainės veikimą, pritraukti klientų, praplėsti temų ratą, priimti daugiau konsultantų. Pajamas galima gauti ne tik iš konsultacijų, bet ir iš konsultantų talpinimo, reklamos.
Kaina
€ 6,000