Parduodu Grožio Versla Kaune

Paskelbta rugpjūčio 5 d., 2019

Parduodamas prieš metus pradėtas GROŽIO VERSLAS Kauno centre, kurio pagrindinis TIKSLAS -kurti stiprią ilgalaikio makiažo- tatuiruotojų specialistų komandą, organizuoti mokymus grožio specialistams, bei plėsti veiklą grožio prekių, higienos priemonių bei įrangos prekyboje.

Patalpos yra pilnai įrengtos (68kv.m).Viskas įrengta labai nuoširdžiai, renkantis kokybiškas medžiagas bei inventorių, stengiantis sukurti jaukią aplinką sau ir klientėms, negailint nei laiko, nei jėgų, nei kitų išteklių. Išskirtinė aplinka tam kas vertina estetiką ir grožį.

Parduodama su visa reikalinga įranga, baldais. Langai vitrininiai, lubos aukštos, įrengta rekuperacinė sistema ir kondicionieriai, yra signalizacija apsauginė bei priešgaisrinė. Patalpos šviesios, erdvios, tvarkingos.
Patalpoje įrengti 3 kabinetai: 5,5 kv.m (manikiuro-pedikiūro, vizažo), 12kv.m (kosmetologinis, Ilgalaikiams makiažams) ir 25 kv.m (mokymų salė - ilgalaikiams makiažams atlikti). Taip pat yra įrengta mini virtuvėlė su integruotu kavos aparatu SIEMENS bei indaplove BOSCH ir šaldytuvu, drabužinė, WC, laukiamasis su registratūros zona bei vitrininiu stendu per visą sieną prekių išstatymui bei prekybai.
Šiuo metu grožio verslas parduodamas su NUOMOS sutartimi. Nuomos sutartis galioja iki 2028m. Sutarties salygos yra palankios ir naudingos smulkiajam verslui.
Vykdant veiklą idėją reiktų plėsti. Vienoje pamainoje gali dirbti 3-4 specialistai, per abi 6-8. Studija pritaikyta dirbti vizažo meistrams, vesti mokymus, seminarus. Yra galimybė irengti darbo vietas kirpėjoms. studijoje yra du televizoriai, skirti reklamai bei mokymu metu naudotis. Verslas parduodamas kartu su studijos pavadinimu, puikia IŠKABA, kuri apšviesta būna naktį, lengvai atskiriama ir įsimenama, FB puslapį, kuris turi virš 1700 gerbėjų ir savų klientų.
Studija yra puikiai matoma ir žinoma dėl dirbančių puikią reputaciją turinčių specialisčių.
Parduodant verslą parduodamas ir domenas, imones logotipas, kuris puikiai tinka dermotologijos, farmacijos, kosmetologijos verslo veiklai ar kitokiai grožio industrijos plėtrai. Būsimam savininkui reikės toliau rūpintis salono marketingu, naujų klientų paieška, originalių idėjų įgyvendinimu. O galbūt kurti visiškai naują savo veiklos modelį. Juk grožio salono verslas – tai veikla, kurioje galima realizuoti savo kūrybinius gebėjimus, kaip verslininko arba kaip grožio srities specialisto!
Parkavimas yra NEMOKAMAS, tai didelis privalumas dirbant centre.
Įsigijusiems nebereikės viską pradėti nuo pradžių , startas jau duotas. Reikalinga tik vizija bei tęsti pradėtą darbą.
KAINA 50000 EUR. Su rimtu pirkėju kaina derinama.
Jeigu domina įsigyti VERSLAS + PATALPOS kaina 200000 EUR
Kaina
€ 50,000