Parduodu ebay shop su visu asortimentu

Paskelbta liepos 1 d., 2021

Parduodu ebay.de paskyrą kartu su japoniškų ir korėjietiškų automobilių dalių asortimentu už žemą kainą. Prekių likutis importo kainomis sudaro ~65 000,- EUR. Visos prekės tvarkingai sukoduotos ir surūšiuotos. Prekių sąrašą galite atsisųsti adresu: https://japanparts.lt/Likutis20210312.xls .Visą informaciją apie konkrečią prekę rasite https://japanparts.lt meniu punkte "Prekės" arba "Paieška". Atsidariusiame sąraše spauskite ant dominančios prekės pavadinimo ir pamatysite visą informaciją apie tą prekę.
Kartu su visom prekėm jūs gaunate:
- nuosavą serverį su jame esančia verslo valdymo ir buhalterinės apskaitos sistema
- domeną japanparts.lt su e-Parduotuve,
- nuosavą e-Parduotuvę, esančią eBay.de platformoje, turinčią aukštą reitingą su 100% teigiamais pirkėjų įvertinimais.
Į eBay sukelta beveik 4000 prekių. Iš viso yra apie 5000 prekių. Galėčiau padėti sukelti į ebay likusias prekes ir pakonsultuoti dėl prekybos per ebay. Per ebay parsiduoda kas nors kasdien ir po visą pasaulį.
Pardavimo kaina: 8200,- EUR.
Mano ebay-shopa rasite: https://www.ebay.de/str/japanpartsLT
Dėl kainos galima derėtis.
Tai puiki galimybė pradėti prekybą internete. Jūs gaunate veikiančias e-parduotuves, kurios iš esamo prekių likučio generuojamos apyvartos save išlaiko ir duoda dar pelną. Taigi jūs turite veikiantį pagrindą, nuo kurio galima startuoti toliau. Jei pradėsite nuo nulio, tai tikrai nesukursite tokio pagrindo už tą kainą, kurią aš prašau. O ebay reitingas ir leidžiamų įkelti prekių kiekis įgyjamas tik per laiką.
Taip pat galėčiau leisti naudotis mano sukurta ebay shopo valdymo programa ebayPro, kuri labai pagreitina ir palengvina administravimą.
Jeigu domintų, tai galėčiau perduoti ir UAB su 45 000,- Eurų įstatiniu kapitalu, tiktai reikėtų pačiam susitvarkyti dokumentus, nes jos būklė Registrų centre: "Inicijuojamas likvidavimas".
Kaina
sutartinė