Parduodamos 3 pelningai dirbančios įmonės veikiančios prekybos/gamybos srityse

Paskelbta briželio 8 d., 2022

Parduodamos 3 pelningai dirbančios įmonės veikiančios popieriaus ir kartono didmeninės prekybos ir popierinių/kartoninių pakuočių gamybos ir prekybos srityse.
Bendros įmonių pajamos 2021 m. sudarė 1,25 mln. Eur, EBITDA – 103 tūkst. Eur, grynasis pelnas – 87 tūkst. Eur. Pastaruosius kelerius metus pajamų ir pelno augimas siekė 30-50%. Panašus augimo tempas planuojamas ir artimiausias metais. Įmonės neturi pradelstų skolų, nuosavas kapitalas sudaro virš 200 tūkst. Eur. Įmonės parduodamos su visa turima įranga ir atsargomis.
Susidomėjus prašome rašyti el. paštu investavimas922@gmail.com. Daugiau informacijos galėsime atskeisti pasirašius konfidencialumo susitarimą ir/ar sumokėjus užstatą. Prašome susisiekti tik rimtai besidominčius asmenis.
Galimas ir dalinis akcijų pirkimas įsipareigojant investuoti tam tikrą sumą į verslą arba turint tam tikras kompetencijas, žinias ar resursus IT srityje. Investavimas nuo 200-300 tūkst. Eur. Pagal susitarimą dabartiniai akcininkai galėtų likti dirbti numatytą laiką arba pasitraukti iš įmonių veiklos.
Kaina
sutartinė