Parduodami projektai www.mokome.lt , www.svenciame.lt , www.meistrucentras.lt

Paskelbta balandžio 11 d., 2019

Sveiki, parduodu pilnai funkcionuojančius projektus - tai statybų, architektų, stalių, įvairių paslaugų teikėjų katalogas, taip pat korepetitorių ir mokytojų paslaugų katalogas bei vestuvių ir pramogų, švenčių rengėjų katalogą, kuriame registruojasi paslaugas teikiantis asmenys, įmonės, o žmonės paprastai gali rašyti rinktis iš esamų arba rašyti visiems teikėjams.
Yra integruoti mokėjimai ir sukurtas žvaigždučių (skelbimo iškėlimo) būdas. Taip norėdami būti aukščiau už kitus pasaugas teikiantys asmenys perka žvaigždutes. Patalpintas interneto vizijos serveryje.
Projektai potencialūs, bet reikia reklamuoti, skelbti, kad būtų matomas ir pasiekiamas. Šiuo metu tam visai nėra laiko, visą laiką suryja darbas, mokslai ir kiti du projektai. Artimiausiu metu bus daugiau laiko skiriama reklamai ir projektų vystymui, todėl kaina tik kils, kol kas prašoma reprezentacinio puslapio kaina.
Parduodami projektai: www.meistrucentras.lt , www.svenciame.lt ( kartu perleisčiau ir svenciam.lt) , www.mokome.lt , kiekvieno kaina 600 eurų. Perkant visus kartu pritaikyčiau nuolaidą. Esant poreikiui galiu sukurti pagal jūsų tematiką atitinkamą klasifikuotą paslaugų katalogą.
Dėl projekto kreiptis: info@itprekyba.lt Tel: +37060125126
Kaina
€ 500