Parduodamas viešbutis giruliuose

Paskelbta kovo 11 d., 2021

Šalia Baltijos jūros, pušynų apsuptyje, Parduodamas 334 m2 hostelio tipo viešbutis Giruliuose su 122 m2 ūkiniu pastatu (sandeliukais) ir 19 a žemės sklypu. Viešbutis parduodamas su verslo sistema: (Booking.com, Airbnb, Hostelword, Fb + valdymo programa), yra pilnai įrengtas, su baldais, pataline, visais irengimais ir su esamu inventoriumi. Viešbutis (išskyrus žiemos periodą) yra veikiantys.
Patatas yra tryjų aukštų (2 aukštai ir mansarda). Pirmame aukšte yra 3 miegamieji kambariai su virtuve, WC su dušu, dvi poilsio patalpos, skalbykla, bendras WC, dušinė, sandeliukas, laiptinė, įrenginėjama kavinės virtuvė. Antrame aukšte yra du dviviečiai kambariai, du triviečiai kambariai, du keturviečiai, virtuvė, bendri dušai su WC, atskiras dušas su WC, sandeliukas. Trečiame aukšte yra vienas dvivietis, trys triviečiai ir vienas penkevietis kambariai, bendra virtuvė, bendri dušai su WC. Viso yra 14 miegamųjų kambarių, 40 miegamųjų vietų.
Viešbutis yra visai šalia dviračių tako Klaipėda-Palanga, šalia Girulių miško. Privažiavimas esfaltuotas, aptverta teritorija, du įvažiavimai, miesto vandentiekis. Sklypas-nuoma pagal ilgaliakę nuomos sutartį su NŽT.
Šiuo metu yra pradėtas rengti kavinės projektas su atskiromis lauko prekybos patalpomis. Yra numatyta uždaros lauko terasos skirtos banketams statyba.Yra galimybė išsinuomoti šalia ęsantį sklypą apie 40 arų ploto stovyklų arba vasaros renginių organizavimui. Yra galimybė esamus 8 sandeliukus kurie užima 122 m2 ūkinio pastato, rekonstruoti į poilsio paskirties patalpas su mansarda.
Kaina – 279 000 eur
Tel. : +370 687 20714
Kaina
€ 279,000
+37068720714
skelbimo autorius: Gintaras