Parduodamas verslas

Paskelbta rugsėjo 1 d., 2019

Parduodamas verslas.

Parduodamas veikiantis greito maisto verslas - blyninė/ledainė su galimybe verslą vykdyti bet kurioje Lietuvos vietoje.

Parduodama įmonė (Mažoji bendrija), mobilus-kilnojamas pastatas ir įranga. Perduodamos sutartys su tiekėjais, facebook puslapis, idėjos tolimesniam verslo plėtojimui, klientų ratas ir t.t.

Mobilus-kilnojamas pastatas statytas naujas (ne konteineris), įrengtas ir pritaikytas greito maisto ruošimui, yra apie 25 m2 (73,5m.), yra medinė terasa. Vidaus išplanavimas labai patogus, gali patogiai dirbti 2-3 žmonės. Pastatas šildomas, galima dirbti ir žiemą, yra ir kondicionierius. Kartu parduodama visa įranga. Įranga profesionali, kokybiška (blynkepė, vaflinė, gruzdintuvė, vitrina, šaldytuvas, šaldiklis, kokteilių plaktuvas, mikseris, svarstyklės, kavos aparatas, minkštų ledų aparatas, kasos aparatas ir kt.).

Šiuo metu veikla vykdoma Derceklių km. Klaipėdos rajone (SB Dituva), Dituvos centre prie Rimi, turgaus. Veikla jau vykdoma 3 metus, dirbama ištisus metus. Būtų galima toliau vykdyti veiklą Dituvoje, žemės sklypas nuomojamas. Arba galima pastatą su visa įranga nusivežti į bet kurį Lietuvos kampelį ir ten vykdyti veiklą.
Kaina
sutartinė