Parduodamas verslas/viskas paruošta verslo pradžia

Paskelbta rugpjūčio 27 d., 2020

Parduodamas verslas: original vaikų žaidimo kambario įranga, sėkmingai veikusio prekybos centro “PRISMA patalpose, adresu: Viršuliškių sk. 28, Vilnius. Pirkėjui bus atskleista šio verslo koncepcija ir visa sukaupta ilgametė, pramogų verslo vaikų sektoriuje, patirtis. Šį verslą gali pradėti ir patirties neturintys asmenys, kadangi žadame Jūs apmokyti, svarbu turėti norą ir intuziazmą! Tai puiki proga pradėti savo verslą už itin mažas investicijas, nes šiuo verslo vertė yra dvigubai didesnė už jo kainą !
Dizainerio sugalvotas išskirtinis interjeras, kuris buvo įgyvendintas 150 m2 patalpų plote (plotą šiam verslui vykdyti, su siūloma įranga, galima mažinti iki 100 m2). Karstynės yra su batutu, supynėmis, su aukštomis ir ilgomis čiuožyklomis bei viena maža čiožykla mažyliams iš kurios patenki į kamuoliukų baseiną. Vaikų žaidimų aikštelė yra iš medienos ir pagaminta Lietuvoje pagal dizainerio užsakymą. To paties dizainerio sukurti gražūs, spalvingi, praktiški ir funkcionalūs minkšti baldai, sienų ir kitos dekoracijos, interjero detalės, kūrios papuošia interjerą ir priduoda žaismingumo ir šventinės nuotaikos.
Vaikų žaidimo kambario įrangos komplektą sudaro:
Medinis vaikų žaidimų kompleksas (karstynės) su batutu, kamuoliukų baseinų, supynėmis, čiuožyklomis įvairūs žaislai dekoracijos “Obuoliai- 2vnt. dekoracijos “Medžiai - 2vnt. Minkštasuoliai "spalvuotas vikšras") - 2vnt. Jubiliato fotelis Žaisminga spinta persirengimo kambariui su animacinių filmukų herojų atvaizdais (28 spintelės) Korpusiniai baro baldai Baro kedė Stalai - 4 vnt. Spalvoti pufai - 15vnt. Kedės - 2vnt. Svečių stalai - 3vnt. Suolai prie svečių stalų - 2 vnt. Balta pastatoma lentyna žaislams, knygoms ar pan. Didėlės įstr. televizorius Stebėjimo kamerų sistema Kasos aparatas Quorion CR28 Plaktuvas HB Tango Ledo mašina COMPACT Vaflinė keptuvė Šaldytuvas Virdulys įvairūs Indai ir įrankiai maistui ir gėrimams Šviečiančios reklaminės iškabos - 6vnt. Lempos - 20vnt. Kilimai Stalviršis su įmontuota kriaukle WC kambariui. Nepritrūksite nieko, ko reikia šiam verslui pradėti!
Mūsų įmonė uždirbdavo nemažą dalį pajamų, parduodant vietoje pagamintus gėrimus bei maistą. Todėl turime tam reikalinga įrangą bei receptūras. T.p. galėtume Jums rekomenduoti gerus maisto tiekėjus, su kuriais turėjome pasiraše tarpininkavimo sutartys.
Jūsų pageidavimu bus perleisti darbų saugos, sutarčių bei kiti dokumentų šablonai, reikalingi šiai veiklai vykdyti, t.p. žaidimo kambario taisyklės ir suteikta visa kita Jums reikalinga informacija šiai veiklai vykdyti. Galėtume rekomenduoti patikimus ir kompetetingus animatorius, su kuriais bendradarbiavome ilgą laiką.
Yra sukurta FB paskyra, su plačiu gerbėjų ir sekėjų ratu ir jų gerais atsiliepimais, kurią Jūsų pageidavimu galėtume Jums perleisti.
Dėl smulkesnės informacijos prašome kreiptis telefonu 8-686-33104.
Kaina: 9.000 EUR
Kaina
€ 9,000