Parduodamas Verslas/pramoga

Paskelbta vasario 25 d., 2021

Parduodamas Verslas/Pramoga Jums ir Jūsų draugams!

Tai vienas geriausių būdų linksmai ir aktyviai praleisti laisvalaikį, bei išbandyti vienas kitą šiek tiek ekstremalesnio futbolo aikštelėje, ekstremaliai pasivartyti, pasistūmėti ar sugalvoti estafetes.

Futbolo aikštelėje žaidimo tikslas- įmušti įvartį į priešininkų vartus, tam nereikia didelio fizinio pasiruošimo ar gilių įgūdžių sporte! STUMK, VERSK, GRIAUK – daryk viską, kad laimėtum, nes čia – TAISYKLIŲ IR SKAUSMO NĖRA.

Pripučiamas kamuolys kuriame būsite suteikia visapusišką apsaugą, todėl žaisti gali įvairaus amžiaus vyrai ir moterys, bei vaikai. Iš pažiūros skaudus griūvimas tampa didžiule juoko doze.
Pasaulyje sparčiai populiarėjanti pramoga jūsų šeimos šventes, gimtadienius, įmonių vakarėlius ar kitus renginius pavers neužmirštamais, o įspūdžiai dar ilgai išliks jūsų atmintyje.

Į kainą įskaičiuota:

Unikalus logotipas (pats kūriau)
8 pripučiami kamuoliai.
2 futbolo vartai su tinkleliais.
Generatorius(benzininis) naudotas labai mažai. 2.2kw
Pompa kamuoliams pripūsti. 700w
Futbolo kamuolys.
Formelės plotui pasižymėti.
Didelis reklaminis stendas.
Facebook ir instagram puslapiai:
Facebook: www.facebook.com/kamuoliainuomai/
Instagram: www.instagram.com/kamuoliainuomai/
Parodysiu su kokiais klijais klijuoti jei sugadinate kamuolius, duosiu konkurentų kontaktus su kuriais bendradarbiaudavome , yra likę ir reklaminių lankstinukų, kamuoliams taisymui lopų ir visokių kitokių smulkmenų, taip pat perduosiu visus tolimesnius galimus variantus kaip galėtumėte dar išplėsti veiklą. Dėl detalesnės info ar apžiūros, kreiptis telefonu.

Kaina 3300£
+37060041884 Mindaugas
Kaina
€ 3,300