Parduodamas verslas/kavinė 7000 eurų

Paskelbta gegužės 24 d., 2020

Parduodama įmonė - Mažoji bendrija (galima pirkti ir be įmonės), įrengtas mobilus-kilnojamas pastatas su visa reikalinga įranga. Perduodamos sutartys su tiekėjais, facebook puslapis, klientų ratas ir t.t. 

Mobilus-kilnojamas pastatas statytas naujas/karkasinis, apdaila termo mediena, sienos apšiltintos 5 cm vata, grindys ir lubos 10 cm. Esant reikalui, galima naudoti ir žiemą. Įrengtas ir pritaikytas maisto ruošimui, yra 10 m2 (2,5 x 4m.), yra medinė terasa (5 x 5m). Vidaus išplanavimas labai patogus, gali patogiai dirbti 1-2 žmonės. Kartu parduodama visa įranga. Įranga profesionali, kokybiška, naudota tik vieną sezoną (pramoninis šaldytuvas, šaldymo stalas 6 stalčių, 2 buitiniai šaldytuvai (vienas didelis su šaldymo kamerą, kitas mažas/postalinis), pramoninė indaplovė, 2 darbo stalai su kriauklėmis, 2 metalinės lentynos trijų aukštų, spintelė darbo rūbams, dviejų skylių dujinė viryklė ir dujų balionas ir kt.). Taip pat didelis, naujas, rankų darbo lauko grilius, 4 mediniai stalai su 8 labai gražiomis spalvotomis kėdėmis. 

Veikla buvo vykdoma Svencelėje, Klaipėdos rajone, prie pat marių kranto. Galima pastatą, su visa įranga, nusivežti į bet kurį Lietuvos kraštą ir veiklą vykdyti iškart. Šiemet Lietuviškas turizmas nusimato neblogas :)

Kaina 7000 eurų / galima derėtis.
Kontaktinis telefonas 864665177
Kaina
€ 7,000