Parduodamas verslas- baras "SPORTO BARAS ŠAULYS"

Paskelbta rugsėjo 2 d., 2020

Parduodamas savo vardą turintis baras Šiauliuose. Baras įsikūręs tankiai apgyvendintame, pietiniame miesto rajone.
Baras išskirtinis savo orientacija į sportą. Bare periodiškai organizuojami jau tradiciniais tapę sporto renginiai ir konsoles turnyrai, vyksta sporto varžybų tiesioginių transliacijų stebėjimai. Išskirtinę atmosferą sukuria originalus baro interjeras sporto tema – prizinės taurės, medaliai, nuotraukos, sportininkų marškinėliai, vėliavos ir kt.
Bare taip pat vyksta koncertai, karaoke vakarai, baras gali būti nuomojamas ir asmeninėms šventėms. Bare įrengta profesionali garso aparatūra, šviesos efektai.
Baras veikia nuo 2016 metų, dirbame pelningai.
Verslas parduodamas su įmone, tvarkingais dokumentais, leidimais, logotipu, FB puslapiu, specialiai šiam barui sudarytu meniu ir originalių patiekalų receptais. Šiuo metu bare įdarbinti du lojalūs, darbo specifiką puikiai išmanantys darbuotojai, sudarytos sutartys su buhalterines paslaugas teikiančia įmone, apsaugos tarnyba, gėrimų tiekėjais.
Baras pilnai įrengtas ir parduodamas kartu su virtuvės ir baro įranga, baldais, televizoriumi, profesionalia garso aparatūra. Bare klientų ir darbuotojų saugumui užtikrinti įrengtos HD stebėjimo kameros, judesio ir garso detektoriai. Baro patalpos nuomojamos, sudaryta ilgalaikės nuomos sutartis. Bendras patalpų plotas – 100 m².
Daugiau informacijos suteiksiu telefonu 868732831
Kaina
€ 15,500