Parduodamas veikiantis vaikų darželis

Paskelbta gegužės 4 d.

Parduodamas pelningai veikiantis privatus vaikų lopšelis - darželis sparčiai besiplečiančiame Vilniaus mikrorajone, kur nėra valstybinių darželių.
Darželis veikia jau 3 metus. individualiame name 190 kv.m. Pastatas įrengtas ir pritaikytas vaikų darželio veiklai, Sveikatos centras yra išdavęs higienos pasą - leidimą. Lopšelyje - darželyje veikia 3 vaikučių grupės.
Maistas gaminamas vietoje - įrengta virtuvė su visa reikalinga įranga. Maisto ir veterinarijos tarnyba yra išdavusi leidimą gaminti maistą. Yra patvirtintas 3 sav. vaikų maitinimo valgiaraštis su technologinėmis kortelėmis.
Darželis yra legalus ir oficialus, todėl gauna ikimokyklinuko krepšelį iš savivaldybės. Darželį kasmet tikrina Maisto veterinarijos tarnyba bei Sveikatos centras, todėl visa dokumentacija yra tvarkinga. Darželio statusas - viešoji įstaiga, todėl kasmet gaunama 2 proc. nuo gyventojų pajamų mokesčio.
Darželio kieme yra įrengtos vaikų žaidimo aikštelės, smėliadėžė, pavėsinė.
Darželis yra ramioje vietoje, netoli miškas.
Yra gauti raštiški kaimynų sutikimai dėl darželio veiklos.
Parduodamas darželis su galiojančiomis sutartimis su darbuotojais bei vaikučių tėveliais ir kitomis aptarnaujančiomis įmonėmis, baldais, žaislais, visa reikiama įranga, tvarkinga buhalterija ir darbų saugos dokumentais...
Galimybė įsigyti ne tik įmonę, bet ir pastatą.
Kaina
€ 270,000