Parduodamas Telefonų, kompiuterių, paspirtukų remonto verslas

Paskelbta spalio 28 d., 2021

Dėl pasikeitusių šeimyninių aplinkybių parduodamas naujai įkurtas elektronikos remonto verslas Wefix.lt (EA Tech, MB), esantis adresu Šiaurės pr. 11. Įmonė buvo atidaryta 2021 metų Birželio mėnesį. Nuo to laiko buvo daug dirbama su tinklapio SEO, todėl jau yra matomas pirmuose google puslapiuose su pagrindiniais raktažodžiais (telefonų remontas, kompiuterių remontas, elektrinių paspirtukų remontas ir t.t.). Įmonė yra PVM mokėtoja, skolų neturi.
Patalpos yra modernios, šviesios, pritaikytos telefonų, planšečių ir kitos smulkios elektronikos remontui, taip pat elektrinių paspirtukų remontui. Yra visi reikiami įrengimai šiai veiklai vykdyti – mikroskopas, lituoklis, karštas oras, kaitlentė, laboratorinis psu, kompresorius, taškinis suvirinimas, test rigas, balansinis baterijų kroviklis, antistatiniai kilimėliai, atsuktuvai, litavimo smulkmenos ir kiti įvairiausi įrankiai. Yra darbo stalas su kompiuteriu, printeriai, ir kitos smulkmenos reikalingos sklandžiam sąskaitų išrašymui, čekių spausdinimui.
Patalpos nuomojamos (41 kv. m.) – ilgalaikis 3 metų kontraktas (su galimybe nuotraukti bet kada davus mėnesio įspėjimą). Patalpos turi kondicionavimą/šildymą, internetą, signalizaciją (mėnesio nuomos kaina apie 410 + PVM + komunaliniai).
Turime ir atsiskaitymą kortelėmis (Swedbank), patogų klientų įleidimą, profesionalų tel. nr (+37066577000) bei tele2 verslui kontraktu (yra pasisveikinimo įrašai priimant skambučius, nedarbo valandų įrašai ir t.t.).
Yra reklama ant langų, švienčiantis ryškus Logo matomas nuo Šiaurės pr. gatvės (langai į gatvės pusę). Nemokamas parkingas klientams. Puiki lokacija, nes labai patogus klientų atvažiavimas iš šiaurinės miesto dalies.
Kaina
€ 14,500
+37066555969
skelbimo autorius: Andrius