Parduodamas sulčių baras Klaipėdoje už įrangos kainą

Paskelbta lapkričio 2 d., 2019

Metus laiko projektuotas ir visapusiškai apgalvotas sulčių baras Klaipėdoje ieško naujų šeimininkų. Baras įsikūręs Pajūrio miško turgavietėje (Liepojos g. 12), didelis organiškas klientų srautas. Profesionaliai sudarytas sveikos gyvensenos meniu. Prekiaujama šviežiai spaustomis sultimis, trintų vaisių kokteiliais bei sveikais žaliaisiais kokteiliais.
Bare esanti įranga yra pripažinta pasaulyje NR.1. Angelia letaeigė sulčiaspaudė verta daugiau nei 1500 eurų, blenderis taip pat panašios kainos, dvi greitaeigės sulčiaspaudės, šaldymo vitrina, šaldytuvas, šaldiklis, trys ledukų mašinos, spintelės, lentynos, indai ir t.t.
Sulčių baras turi savo logotipus ant stikliniu, buteliukų. Visi leidimai, technologinės kortelės, VET žurnalai, kasos aparatas, absoliučiai viskas, papildomų investicijų nereikia.
Laimėta labai labai žema patalpų nuomos kaina, šildymas bei vanduo nekainuoja.
Taip pat, nemažai dirbta ties sulčių ir kokteilių pristatymu biurams ar renginiams, tad kontaktai ir meniu pakankamai plačiai pasklidę tarp Klaipėdoje įsikūrusių įmonių.
Be išvardintos fizinės įrangos, taip pat į pardavimo kainą įeina:
Juridinis asmuo (MB), Facebook (turintis daugiau nei 3000 sekėjų) ir Instagram puslapiai (Sulčių baras "The juice"), internetinė svetainė (sulciubaras.lt), el. paštas, visa kontaktų bazė, kurios įmonės buvo užsakę arba užsakinėja iki šiol.
Papildomų investicijų visiškai nebereikia!
Sulčių baras parduodamas už savikainą, kadangi pakankamai laiko sėkmingai plėtrai skirti nebepavyksta, tad norisi puoselėtą ir mylėtą sulčių barą perleisti į geras rankas, kad veikla ir toliau plėstųsi ir veiktu sėkmingai
Daugiau nuotraukų rasite mūsų Facebook - sulčių baras "The juice" arba galėsime atsiųsti el. paštu
Kaina
€ 3,800