Parduodamas sėkmingas verslas

Paskelbta balandžio 11 d., 2019

Parduodamas nišinis verslas vienoje iš didžiausių rinkų - mobilių telefonų aksesuarų el. parduotuvė turinti 35 000 Facebook sekėjų (tikrų!). Verslas visuomet buvo sėkmingas ir vykdomas, parduodame, kadangi nebeužteko laiko, pastaruoju metu parduotuvę teko suspenduoti (nors iki šiol gauname žinučių, kaip įsigyti, kada vėl veiks parduotuvė).
Projektas buvo sulaukęs dėmėsio iš didžiausio Lietuvoje ryšio operatoriaus Tele2 - bendradarbiavimome, dėl laiko stokos bendradarbiavimas nutrūko, tačiau jį atnaujinti visuomet galima.
El.parduotuvė buvo kurta pagal visus UI ir UX reikalvimus, buvo tartasi su įvairiais specialistais apie produkto pateikimo ypatybes su marketingo specialistais (kainavo ne vieną tūkstantį konsultacijos). Pati sistema buvo sukurta individualiai pagal projekto specifikaciją, naudota prestashop sistema, kad ateityje galėtų bet kuri kompanija vykdyti tolimesnius darbus.
Projekto vystymo metu buvo pasamdyti specialistai, kurie atliko profesionalų rinkos tyrimą, apklausė esamus ir potencialus klientus, duomenis panaudojome projekto tobulinimui, padarėme šiokių tokių pakeitimų el. parduotuvėje.
Tai yra jungtinis preybos-gamybos verslas, kuriame gamybos vadžias laikote savo rankose, tad produkto savikaina yra maksimaliai minimali. Gamybos privalumas yra tas, jog Europoje niekas už jus tokio produkto pigiau nepagamins. Gamybos procesas nėra sudėtingas, nereikalauja specialių žinių. Taigi, galite tapti ir tiekėjais kitiems pardavėjams.
Taigi, gausite ne tik dirbančią el. parduotuvę, gyvą Facebook puslapį, tačiau ir visus reikiamus gamybos įrenginius, nemažai žaliavos gamybai, visą know-how (kuriam įgyti reikėjo ne vienų metų! kadangi tokiomis paslaptimis niekas nelinkę dalintis), taip pat visus žaliavos tiekėjų, supporto kontaktus.
Tiesa, rinkoje nuolat gausu naujienų, žaliavos tiekėjai yra ypatingai žiūrintys į priekį, tad visą laiką ir jūs galėsite pasiūlyti daug naujų, gerų sprendimų telefonų savininkams.
Yra reali galimybė pereiti į užsienio rinką. Lenkijoje šį produktą pardavinėja du kartus brangiau nei kad mes pardavinėjome Lietuvoje, nė nekalbant apie likusią Europos dalį.
Pagrindinis gaminamas ir parduodamas produktas - apsauginė plėvelė telefonams su įvairiais dizainais (atrodo kaip telefono dėkliukas), vaizdas dedasi ir ant priekio ir ant telefono galo - kas yra išskirtinumas, kadangi apsaugotas ir papuoštas būna ir telefono priekis.
Privalumai: tai be galo plona ir gražiai atrodanti apsauga (nepaliekanti klijų žinoma), neišdidina telefono, nepakeičia jo formos. Turime daug unikalių dizainų ir visus naujausius bei daug net labai senų populiarių telefono modelių. Didelis privalumas yra tai, jog produktų nereikia sandėliuoti, įsigyti atsargų, kaip kad telefonų dėkliukų, juos galima tiesiog pagaminti, esant užsakymams. Tad sutaupoma daug apyvartinių lėšų, vietos. Apskritai ši gamyba užima labai mažai vietos, galima gaminti ir namuose (2 įrenginiai a4 printerio dydžio ir pora nedidelių dežių žaliavos).
Yra galimybė žiūrėti ir dirbti plačiau - išplėsti pasiūlą šia plėvele padengiant dėkliukus, pardavinėjant apsaugines ekrano plėveles ir kitus aksesuarus.
Yra daug lojalių klientų, turime fanatikų, kurie užsakymus daro kas kelis mėnesius, perka sau, šeimai ir draugams. Ypač populiaru dovanoms ir progoms (ypatingai per Kalėdas). Taip pat privalumas yra tai, jog pagrindinė tikslinė auditorija yra jaunimas, paaugliai, kurie netaupo pinigų (produktas nėra brangus, neišeina už kasdienių lėšų ribų), leidžia daug laiko socialiniuose tinkluose, juos lengva pasiekti, lengva įtraukti, lyginant su kitomis grupėmis, lengva "užkabinti".
Šios investicijos atsipirkimas - pusė metų, tad kaina ypatingai gera, už tokią kainą parduodame, kadangi už kelių mėnesių išvykstame.
Apmokysime naudotis įranga, paaiškinsime, kaip pritraukti naujų klietų ir atnaujinti ryšį su senaisiais, išmokysime naudotis el. parduotuvės sistema (nesudėtinga), perduosime visus kontaktus, dizainus.
Dėl konfidecialumo neskelbsime svetainės adreso, daugiau informacijos telefonu.
p.s. po šio skelbimo net patems gaila pasidarė parduoti, kai prisimename, kiek daug įdirbio yra įdėta. Tačiau išvykstame dėl asmeninių priežasčių (ne skinti apelsinų) ir nieko negalime padaryti :/
Kaina
€ 5,555