Parduodamas pelningas verslas – e.parduotuvė

Paskelbta lapkričio 25 d., 2021

Šią verslo galimybę pamačiau dirbdamas savo ankstesniame darbe. Esu buvęs baleto šokėjas. Ne paslaptis, kad baletas – ypatingai daug kūno fizinių pastangų reikalaujanti meno šaka. Todėl matydamas kaip sunkiai dirba repeticijose baleto šokėjai ir kokias apkrovas gauna jų kelių sąnariai, rankų alkūnės ir čiurnos, sukūriau šią elastinių įmovų elektroninę parduotuvę www.judesiolaisve.lt
Atvirai kalbant, pradėjęs šį verslą nesitikėjau, kad pardavimai taip šaus į aukštumas. Su savo nauja e.parduotuve buvau pastebėtas rinkos senbuvių, kurie pakvietė prisijungti ir kartu plėtoti dar vieną, naują e.parduotuvę, kuriai, mano nuostaba, pavyko dar geriau nei dabar parduodamai. Abi parduotuvės susilaukė sėkmės, tačiau pasvarstę su verslo partneriais priėmėme sprendimą parduoti www.judesiolaisve.lt, kad galėtume koncentruotis į didesnę naują e.parduotuvę.
Parduodamą e.parduotuvę labai lengva valdyti. Ji turi visas integracijas su tiekėjų puslapiais, todėl užsakymas vyksta itin paprastai. Be to, nereikia sandėlio, pirkėjui prekės siunčiamos po apmokėjimo ir jas siunčia pats tiekėjas. Jums tereiks kasdien patikrinti kiek užsakymų tą dieną buvo ir užsakyti prekes pas tiekėjus. Tai tikrai neatims daug laiko, apie 1-2 val. per dieną. Galėsiu viską parodyti ir apmokyti.
E.parduotuvė startavo šių metų gegužės pradžioje ir per nepilnus 6 mėn. jau sugeneravo daugiau kaip 11,740 Eur apyvartą. Laikotarpiais kuomet su parduotuve dirbome intensyviau ir daugiau investuodavome į reklamą, uždarbis siekdavo net 672 Eur per dieną. Visą apyvartos informaciją galėsiu pateikti.
Kas parduodama:
• E.parduotuvė www.judesiolaisve.lt (Shopify platformoje)
• Logotipas ir prekės ženklo vertė (e.parduotuvė jau tampa žinoma Lietuvoje)
• Asmeninė visapusiška pagalba po pardavimo
• Domenas (e.parduotuvės pavadinimas)
• Tiekėjų sąrašas ir kontaktai
• El. paštų sąrašas su beveik 300 adresatų
Kaip auginti šį verslą
Daugiau laiko skirti reklamai, rinkodaros naujovėms ir komunikacijai socialiniuose tinkluose.
Įgūdžiai, kuriuos reikia turėti
Jokių specialių įgūdžių nereikia. Tiesiog mokėti naudotis kompiuteriu. Visa kita – padėsiu išmokti.
E.parduotuvės kaina – 8000 Eur. (žinoma galima derėtis)
Kaina
€ 8,000
+37061939760
skelbimo autorius: Verslas