Parduodamas pelningas pliušinių žaislų verslas

Paskelbta balandžio 24 d., 2019

Parduodamas pelningas prekybos dideliais pliušiniais meškinais verslas.
Kas parduodama? * 35 interneto svetainės. * 10 e-parduotuvių ir 25 informacinės svetainės (galerijos, prekės), bet be pirkimo funkcijos - su nukreipimais į e-parduotuves. * Suprogramuota vieninga sistema rodanti visus užsakymus vienoje vietoje (nereikia jungtis į kiekvieną sistemą atskirai). * Suprogramuota galimybė (esant mažiems prekių likučiams) automatiškai redaguoti prekių likučius visose parduotuvėse.
Prekių likutis: * Apie 200 sukimštų meškinų (suskaičiuosime tiksliai pardavimo dienai). * Apie 800 meškinų kailiukų. Meškinų išorė be užpildo.
Sandėliavimo/ekspozicijos įranga: * Metalo/medžio stelažai meškinų eksponavimui. * Plastikinės dėžės/mediniai baldai meškinų kailių sanėdėliavimui.
Profesionalių fotosesijų nuotraukos (yra paruošta 10 skirtingų fotosesijų nuotraukos su meškinais) - skirtingose aplinkose, kad būtų galima naudoti skirtingose e-parduotuvėse. Dauguma nuotraukų dar niekur nenaudotos, tad glaima naudoti ateityje norint atnaujinti parduotuvių vaizdus :)
Žinios: * Tiekėjai meškinų kailiukų pardavimui (geromis didmeninėmis kainomis iš Kinijos, Rusijos, Čekijos ir Lietuvos). * Tiekėjai meškinų užpildo pardavimui (Lietuvos ir Lenkijos). * Visi paaiškinimai dėl tolimesnio svetainių valdymo ir iškėlimo Google paieškoje. Esame SEO lektoriai, tad galėsime paaiškinti kaip nesudėtingai iškelti savo svetaines Google paieškos sistemoje.
Kodėl verslas parduodamas? 1. Turime daugiau sėkmingų skirtingų e-komercijos projektų. Ir daugumą jų parduodame (pakavimo prekės, bižuterija, elektronika, automobilių dalys, kava, telefonų aksesuarai, žaislai). Sau pasiliekame tik kelis, oriantuotus į užsienio rinkas. Visiškai persiorientuojame į IT paslaugų teikimą (SEO paslaugos, mobilių aplikacijų kūrimas). Plačiau telefonu. Jei domina kitų projektų pirkimas - skambinkite. Jiems taip pat yra/bus atskiri skelbimai. 2. Nebespėjame :) 3. Netelpame turimose biuro patalpose, o meškinai jose užimta 80% vietos :)
Ką dar reikia žinoti? * Meškinai užima gana daug vietos (jei norėsite turėti gyvą ekspoziciją). Jei meškinus ruošite tik pagal užsakymus - problemų mažiau. Papildomai reikia sandėliuoti ir užpildą. Tad viso reikia 30-80m² vietos. * Meškinai, kaip supratote, būna neužpildyti, o juos reikia sukimšti (kartais reikia susiųti ir vieną kitą gamintojo prastai pagamintą siūlę). * Lietuvoje kurjerių tarnybos meškinus sėkmingai gabena (mažesni telpa ir į siuntų terminalus).
Kokios apyvartos? Apyvartos pasiekiamos tikrai nemažos. Tai matosi ir VMI pateikiamos metinėse pajamų deklaracijose (aiškesnio įrodymo turbūt negalima rasti). Susitikus pateiksime pernai metų pardavimų sąskaitas ir VMI teikiamas deklaracijas.
Koks pelningumas? Populiariausio 200cm meškino pardavimo kaina šiuo metu 50-80€ Jo išorė kainuoja ~10-11€ Jo užpildas kainuoja ~10€
Meškino savikaina ~20-21€ (neatsižvelgiant į sumokamus mokesčius valstybei ar išlaidas reklamai, sandėliavimui).
Panaši matematika ir su smulkesniais meškinais. Meškino pardavimo kaina nurodyta per brūkšnelį, nes turint tokį e-parduotuvių kiekį sėkmingai veikia ir kainų diferenciavimas - kuo parduotuvė aukščiau Google paeškoje tuo didesnė prekės kaina ir atvirkščiai.
Veikla vykdoma nuo 2014-2015 metų. P.S. Yra konkurentų teigiančių/manančių, kad veikla nukopijuota nuo jų. Tačiau turime visus dokumentus įrodančius, kad mūsų veikla pradėta seniau.
Žinoma, pardavus verslą pasirašomi dokumentai, kad šios veiklos nebevykdysime (minkštų pliušinių žaislų). Daugiau info ir pridedamose nuotraukose. Jei domina - skambinkite ar galime susitikti puodeliui arbatos viską detaliai papasakosime.
Kaina - 13.000€
Kaina
€ 13,000