Parduodamas pelningas nuomos verslas

Paskelbta balandžio 9 d., 2021

Parduodamas pelningas verslas. Veiklos sritis - pramoginės įrangos nuoma. Sezonas trunka balandžio - spalio mėnesiais, tad dabar kaip tik sezono pradžia. Verslas pelningas ir šiuo laikotarpiu, nes žmonės dėl karantino apribojimų mažai keliauja, yra išsiilgę pramogų, o mes su visa šia įranga galime atvykti tiesiai pas žmones į namus!
Kas įeina į pasiūlymą ?

* Didelis, profesionalus pripuciamas batutas "Peliukai MIKIAI" su pūstuvu, rem.komplektu (5x5x4,5m. dydžio) GEROS BŪKLĖS. parduodu batuta
* 4 vnt. Pripučiamų, profesionalių INTEX SPA jakuzzi su pilnais komplektais (jacuzzi, pūtiklis/burbuliatorius/šildytuvas, galvos atramos ir pan.). Pripučiamo jacuzzi principas yra kaip paprasto kubilo, tik, kad gerokai lengviau dirbti, transportuoti ir pan. Kubilas šildo vandenį iki +40C, burbuliuoja. LABAI GEROS BŪKLĖS!
VIDEO KAIP VEIKIA JAKUZZI: https://vimeo.com/342798974
* 2 vnt. XIAOMI M365 PRO paspirtukų su daiktadėžėm, telefono laikikliais. PASPIRTUKAI NAUJI, vienas 50km, kitas 20km. pravažiavę. Su dėžėm, garantijomis.
* Patiesimai po batutu, jaccuzi (kad neišsipurvintų).
*Internetinis puslapis.
*Facebook puslapis su ~700 sekėjų.
* Graviruoti reklaminiai tušinukai su logo (35 vnt.) Mokėta 50 Eur.
* Apmokymai kaip naudotis įranga, kaip rasti klientus, juos išlaikyti, kaip būti geresniu už konkurentus (kurių šiai veiklai tikrai nėra daug).

+ dovanų muilo burbulų mašina (reikia pasikeisti varikliuką)

Viso šio pasiūlymo kaina 4000 Eur (derinama vietoje)

INVESTICIJOS ATSIPERKAMUMAS DAR ŠIO SEZONO EIGOJE!

Kodėl parduodame ?
Pradėjome specializuotis būtent su pripučiamų batutų nuoma, turime daug įatrakcionų, tad nespėjame su visa įranga dirbti vienu metu.

Visa informacija telefonu, sms: 8 6 5 4 0 5 2 0 3 arba per skelbiu.lt CHAT langą.
Kaina
€ 4,000