Parduodamas pelningas e-komercijos verslas su greitu atsiperkamumu ir prekių likučiu

Paskelbta balandžio 15 d.

Parduodame keturis metus pelningai veikiantį internetinės prekybos verslą www.PliusinisMeskinas.lt su tiekėjų kontaktais ir kita reikalinga informacija veiklai vykdyti.
Parduodame be įmonės.
Verslui valdyti ir vystyti užtenka 1-2 žmonių.
Informacija apie parduodamą verslo projektą:
*** Kas įeina į kainą?
1. Elektroninė parduotuvė. Techniškai tvarkinga, estetiška ir orientuota į gerą vartotojų patirtį (ux). Svetainė pritaikyta tiek kompiuteriui, tiek mobiliesiems. Integruotas atsiskaitymas visais bankais ir mokėjimo terminalais Lietuvoje.
2. Informacija apie verslo plėtojimą – yra numatyti potencialūs prekybos plėtros taškai.
3. Facebook paskyra. Patys surinkome ~4500 susidomėjusių mūsų prekėmis sekėjų auditoriją.
4. Instagram paskyra. Pradinėje stadijoje, tačiau jau buvo pastebėtas lankytojų susidomėjimas nuotraukomis ir reklama šiame soc. tinkle.
5. Visų tiekėjų kontaktai, reikalingi sklandžiam veiklos vykdymui ir plėtrai.
6. Optimizuotas svetainės SEO - svetainė rodoma pirmame Google organinės paieškos puslapyje (be užsakytos reklamos) vartotojams ieškant prekių pagal pagrindinius prekes atitinkančius raktinius žodžius.
7. Perleidžiamos veikiančios ir į pardavimus orientuotos reklamos kampanijos Google ir Facebook kanaluose.
8. Integruotos Google Analytics, Facebook Pixels sistemos.
9. Lengvai įsimenamas ir visiškai su veiklos sritimi susijęs e-parduotuvės pavadinimas (domain) - PliusinisMeskinas.lt
10. Video medžiaga, kurioje su vaizdu ir balsu suprantamai paaiškinta, kaip naudotis būtent šia elektronine parduotuve (kaip įkelti ir redaguoti prekes, kaip administruoti parduotuvę, kaip tvarkyti kategorijas ir svetainės puslapius).
11. Skaidri užsakymų istorija, sukaupta per e-parduotuvės veikimo laikotarpį.
12. Prekių likutis, kurių vertė ~ 1500 Eur (įskaičiuota į kainą)
13. Telefono numeris, kuris nesikeitė per visą veiklos laikotarpį ir kurį išsisaugoję daugybė klientų, skambinančių pakartotinai ieškant dovanos.
14. Visa papildoma informacija, kuri jus domins apie šį verslą. Pasidalinsime savo patirtimi, patarimais ir atsakysime į visus rūpimus klausimus. Padėsime ir pakonsultuosime, kol patys priprasite prie prekybos vykdymo.
*** Kita svarbi informacija:
1. Kokias prekes parduodame? - Parduodame didelius pliušinius žaislus.
2. Koks pardavimo procesas? - Klientai, apsilankę svetainėje iš organinės paieškos arba užsakytos reklamos, užsisako prekę ir apmoka už ją, nukreipus į jų internetinę bankininkystę arba tiesiogiai kurjeriui (grynais/kortele) pristatymo metu.
3. Kartu su verslu galime parduoti techniškai tvarkingą krovininį Mercedes Benz mikroautobusiuką (vairavimui tinkama B kategorija), kurį patys naudojame šioje veikloje.
4. Ar reikalingos patalpos sandėliavimui? - Pastaruosius metus nuomojome sandėlį, kuriame buvo įruošta prekių ekspozicija ir buvo galimybė priimti klientus apžiūrėti prekes gyvai. Esant pageidavimui, galime perduoti administratorių kontaktus, kurie pasiūlytų patalpų nuomą patrauklia kaina.
*** Vertingi kontaktai, kuriais pasidalinsime:
1. Tiekėjai - gausite kontaktus visų tiekėjų, su kuriais vykdome veiklą ir bendradarbiaujame. Papasakosime apie sąlygas ir žemas prekių kainas, kurias tiekėjai siūlo, esant didesnėms pardavimų apimtims.
2. Marketingo specialistas - šį žmogų pagal ,,freelance'' principą samdome Google ir Facebook reklamos kampanijoms kurti, taip pat konsultuojamės dėl reklamos strategijos ir kitais marketingo klausimais.
3. Konversijų optimizavimo specialistas ir programuotojas - su šiais žmonėmis yra sukurtas planas ir strategija, kaip pagerinti vartotojų patirtį šioje e-parduotuvėje, kad apsilankymai dažniau konvertuotųsi į pardavimus. Gavę kontaktus ir esant norui galėsite sėkmingai tęsti mūsų pradėtus svetainės tobulinimo darbus.
4. Grafikos dizainerė ir tekstų kūrėjas (copywriter) - bendradarbiauti pradėjome visai neseniai, tačiau jau turime sugeneruotas vizualines idėjas skaitmeninei reklamai, kurias artimiausiu metu būtų galima įgyvendinti.
Kodėl parduodame šį projektą? Vykdėme šią veiklą poroje ir, deja, mūsų keliai išsiskyrė. Pasikeitus mūsų interesams, nusprendėme užsiimti kita veikla ir šią perleisti kitiems, norintiems išbandyti save prekybos sferoje ir užsidirbti. Šis dovanų verslas kelia gražias emocijas, kadangi mūsų klientai kaskart nuoširdžiai stengiasi nustebinti savo artimuosius. Dažnai tenka padėti įgyvendinti klientų sumanytas staigmenas, o teigiami ir gražūs atsiliepimai motyvuoja judėti pirmyn.
Esame geranoriški, tad pasidalinsime visa savo patirtimi, verslo detalėmis ir atvejais, su kuriais teko susidurti per keletą veiklos metų.
Perėmę šį projektą į savo rankas, galėsite iškart tęsti prekybą, o aktualius šio verslo procesus bei niuansus įsisavinti eigoje, su mūsų pagalba (jei bus reikalinga).
Visą prekybos verslą su veikiančia e-parduotuve ir visa veiklos sistema atiduodame už 3000 Eur kartu su prekių likučiais ir kitais minėtais privalumais.
2019 m. apyvarta buvo ~ 36000 Eur.
Kilus klausimams skambinkite +37063927042.
Kaina
€ 3,000