Parduodamas pajamas nešantis projektas

Paskelbta balandžio 7 d., 2021

Sveiki, laikas bėga atsiveria naujos galimybės, tenka parduoti savo pirmą projektą, kuris "pavyko" ir neša pajamas. Iškart parašysiu gerai nuvalkiota pardavimo priežastį - nėra laiko tuoliau dirbti ties projektu, matau gerą jo potencialą, rankus žmogus tikrai galės uždirbti iš jo, o dabar matau tik, kad projektas žlugs su manim, nes neliekak man, jam laiko :/
Projekto idėją būtų teikti paslaugas socialinių paskyrų turėtojams,t.y. Facebook, Instagram, TikTok, Twitch, Telegram sekėjai, prenumeratoriai, likes video peržiūros ir panašiai. tai nėra visi galimi socialiniai tinklai ir paslaugos, jas galima lengvai pridėti, esant norui galiu likti prie projekto paslaugų administravimui ir pridėjimui. Projektas pats neturi jokių programų, algoritmų, viskas veikia reseller pagrindu, paslaugos imamos iš tikrai patikimo tiekėjo, kuris dirba virš 10 metų ir tikrai gali pasiūlyti kokybiškas paslaugas. Esant norui galima kaitalioti paslaugų kokybę, didinant arba mažinant savo gaunamą pelną, tiekėjas tikrai turi daug pasiūlymų, pradedant nuo pigių nekokybiškų paslaugų ir baigiant brangiomis, kokybiškomis paslaugomis. Paslaugos gali būti suteikiamos ne tik iš fake paskyrų, bei ir iš realių žmonių paskyrų. Veiksmo vieta - Azija.

Kalbant apie patį tinklapį ir paslaugas, viskas vyksta automatizuotai per paysera, Jums tereikia turėti pakankamą balansą tiekėjo puslapyje, kad paslaugos būtų suteiktos. Konkurencija yra bagalo maža Lietuvos rinkoje, šio metu vidutinė pozicija Google paieškos sistemoje yra 5.3, imant tą faktą, jog nebuvo užsakomos reklamos, nebuvo atliktas seo, backlink, straipsniai taip pat nebuvo užsakomi. Šio metu yra paleista angliška puslapio versija, kurioje yra integruota Paysera ir PayPal, esant norui integruosiu Jūsų pasirinkta payment gateway. Tačiau su angliška versija nebuvo nieko daryta, jokios reklamos, tad užsakymų joje į mėnesį vos keli dešimtis. Šio metu iš Lietuviškos versijos yra generuojama apie 400 eurų pajamų ir arti 300 eurų grynas pelnas į mėnesį. Tai yra pirmas tokio tipo projektas, kurį planuojų parduoti, todėl nelabai nusimanau, kokią naudingą informaciją čia dar palikti, visuomet galite klausti asmeniškai, atsakysiu į Jums rūpimus klausimus, tad lauksiu susisiekiant :)

Nuoroda į tinklapį - www.subme.lt
Orentacinė kaina 8 tūkst eurų, derinama
Parduodamas domenas, puslapis, tiekėjai.
Kaina
€ 8,000