Parduodamas Pabėgimo kambarys Kaune

Paskelbta vasario 14 d., 2021

Parduodamas pabėgimo kambariai Kaune. Pabėgimo kambariai veikia nuo 2018 m. birželio 2 d. Šiuo metu mūsų pabėgimo kambarius sudaro du kambariai (Policijos areštinė) ir (Indiana Džounsas ir išminties skeptras). Kambariai įrengti 225 kvadratinių metrų patalpose. Du kambariai yra įrengti ir užima tik dalį patalpų (86 kvadratinius metrus). Registratūros patalpos užima (58 kvadratinius metrus). Taip pat dar yra likusios dvi patalpos (20 ir 50 kvadratinių metrų), kuriose galimą įrengtį dar vieną ar du kambarius. Yra ir rūsys (225 kvadratinių metrų), kurį galima išsinuomoti už nedidelį papildomą mokestį ir įrengti dar daugiau pabėgimo kambarių.
Kambarys randasi Technikos gatvėje. Puikus privažiavimas, netoli patalpų važiuoja autobusas.
Apie pačius kambarius. Į kambarių įrengimą idėta daug darbo, meilės ir pastangų. Yra daug elektroninių užduočių, visos idėjos buvo sugalvotos pačių, kambariai yra išskirtiniai ir buvo kurti stengiantis neatkartoti kitų kambarių.
Taip pat yra Facebook paskyra, kurioje yra apie 1 tūkstantį narių. Puslapis yra orienuotas tk į tikslingą auditoriją, visi nariai, populiarėjant puslapiui, augo palaipsnui. Be to, yra ir Instagram paskyra, ir internetinė svetainė su puikiu domenu, kuris atitinka kambario tematiką. (www.pabegimas.lt).
Susidomėjusiems, prašome kreiptis elektroniniu paštu arba skambinti nurodytu telefonu.Pagarbiai Pabėgimas.lt komanda+37064490004
Technikos gatvė 18Einfo@pabegimas.lt www.pabegimas.lt
Kaina
sutartinė