Parduodamas namas Vilniaus Senamiestyje su hosteliu

Paskelbta balandžio 11 d., 2019

Vilniaus Senamiestyje Pylimo g. parduodamas dviejų aukštų (vieno buto) namas su po visu namu įrengtu rūsiu. Namas pastatytas 1940 metais, visiškai renovuotas ir naujai įrengtas 2011 m.
Namas turi ne tik išskirtinę vietą mieste, bet ir savo jaukų vidinį uždarą kiemą, subtilią aurą. Šiuo metu name veikia hostelis, pirmame ir antrame namo aukštuose įrengti 7 įvairaus dydžio gyvenamieji kambariai. Kiekviename namo aukšte įrengtas san. mazgas. Rūsyje įrengta didelė valgomojo salė su virtuve bei darbo kambarys. Taip pat – ir san. mazgas. Per kelias minutes pėsčiomis pasiekiama Vilniaus širdis ir visi lankytini objektai. Čia pat – jaukios Senamiesčio gatvės, Aušros Vartai, Rotušės aikštė.
Įrengiant patalpas naudotos kokybiškos medžiagos, sudėtini plastikiniai langai. Name įrengta rekuperacinė sistema. Šildymas patalpose – dujomis. Rūsyje įrengtos šildomos grindys. Karštas vanduo ruošiamas boileriu (naudojamas tik šaltas miesto vanduo). Elektros bei vandentiekio sistemos visiškai atnaujintos 2011 m. Įvesta trifazė (7 kW) elektra. Yra visos komunikacijos. Namo kieme yra vietos parkuotis automobiliams.
Namo išlaikymas ekonomiškas, taip pat namas neturi administratoriaus, nereikia mokėti administravimo mokesčių.
Dabartinį patalpų planą galima nesunkiai keisti pagal poreikius. Galima įrengti du butus arba erdvius apartamentus. Jei būtų poreikis, namo paskirtį galima būtų keisti ir į komercinę.
Namas šiuo metu yra išnuomotas sėkmingai veikiančiam hosteliui, tad perkant namą galima pratęsti sutartį su dabartiniais darbščiais nuomininkais, kurie turi ilgalaikių planų. Jei nėra aktualus pirkimas su nuomininkais, galima svarstyti ir viso hostelio verslo pirkimą.
Dėl detalesnio patalpų išdėstymo ir įrengimo teirautis tel. ar el. paštu.
Kaina
€ 420,000